Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Спомин святого Домініка в Харкові
13:20 Четвер 0 206
9-08-2018, 13:20

Спомин святого Домініка в Харкові

З осені 2017 року отці домініканці розпочали служіння в Харкові. Вони взяли під свою духовну опіку парафію Матері Божої Святого Скапулярію і святого Рафаїла Каліновського, розташовану в Новій Баварії.
8 серпня віряни та гості з інших харківських парафій зібралися на Літургії на честь святого Домініка, щоб помолитися за отців домініканців, які служать у цій парафії.

Месу очолив отець Іриней Погорєльцев OP, а співслужили йому отець Маріуш Возняк OP, отець Збігнєв Козловський, настоятель із Бердянська, й отець Христофор Сохацький. У проповіді отець Іриней розповів про життєву історію святого засновника Ордену Проповідників.

Після Меси парафіяни й гості зібралися на невелике частування, яке приготували гостинні отці домініканці й місцеві віряни. Вечір минув у теплому спілкуванні.Інформацію про свято знаходимо у блозі Агнес Наталії Кубанської.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:49 Понеділок 0 84 Паломництво з Жовкви до санктуарію в Кам’янці-Бузькій 14 вересня 2018 року до санктуарію Вмираючого Господа Ісуса з Милятина в Кам’янці-Бузькій вирушила з Жовкви група піших паломників. Вони подолали понад 30-кілометровий шлях, ідучи на відпуст з нагоди свята Воздвиження Всечесного Хреста.