Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Спомин святого Домініка в Харкові
13:20 Четвер 0 401
9-08-2018, 13:20

Спомин святого Домініка в Харкові

З осені 2017 року отці домініканці розпочали служіння в Харкові. Вони взяли під свою духовну опіку парафію Матері Божої Святого Скапулярію і святого Рафаїла Каліновського, розташовану в Новій Баварії.
8 серпня віряни та гості з інших харківських парафій зібралися на Літургії на честь святого Домініка, щоб помолитися за отців домініканців, які служать у цій парафії.

Месу очолив отець Іриней Погорєльцев OP, а співслужили йому отець Маріуш Возняк OP, отець Збігнєв Козловський, настоятель із Бердянська, й отець Христофор Сохацький. У проповіді отець Іриней розповів про життєву історію святого засновника Ордену Проповідників.

Після Меси парафіяни й гості зібралися на невелике частування, яке приготували гостинні отці домініканці й місцеві віряни. Вечір минув у теплому спілкуванні.Інформацію про свято знаходимо у блозі Агнес Наталії Кубанської.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:21 П'ятниця 0 1 009 У Зарічанах відбувся VI капітул Провінції святого архангела Михаїла Ордену Братів Менших З 13 до 18 травня 2019 року в осередку «Карітас-Спес» у Зарічанах на Житомирщині під гаслом «Жити Євангелієм у спільноті» тривав VI капітул Провінції святого архангела Михаїла Ордену Братів Менших в Україні, який очолив міністр Провінції брат Даниїл Ботвіна.