Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Під час першої Меси 2018 року у Ватикані прозвучав молитовний намір українською мовою
09:43 Вівторок 0 603
2-01-2018, 09:43

Під час першої Меси 2018 року у Ватикані прозвучав молитовний намір українською мовою

У понеділок вранці, у перший день нового, 2018 року, коли Католицька Церква латинського обряду святкує урочистість Пресвятої Богородиці Діви Марії, о 10-й годині за римським часом у базиліці святого апостола Петра Папа Франциск очолив Месу, розпочинаючи Новий Рік Божим благословенням для всього світу та відзначаючи також 51-й Всесвітній День Миру, який цьогоріч присвячений мігрантам і біженцям.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Під час Меси українською мовою прозвучав молитовний намір за убогих та нужденних: «Нехай же Господь, за заступництвом святих Ангелів, відвідає їх Своєю розрадою та наповнить їх повнотою Своїх дарів».

Молитовний намір прочитала сестра Тереза Безпалько зі Згромадження сестер-служебниць Непорочної Діви Марії.

За темою:
Папа: На початку року Божа Мати показує нам дорогу до того, що цінне
Папа: У новий рік увіходимо під опікою Пресвятої Богородиці
Папа на завершення року: Цього вечора переважає благодать і почуття вдячності

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 10:28 Субота 0 54 Синод: допомогти молоді бути світлом серед темряви Зосередження, слухання та зворушення – така атмосфера панувала в залі засідань Синоду єпископів під час пообідньлї зустрічі 11 жовтня, коли промовляли представники молоді, які беруть участь у Синоді як спостерігачі. Вони розповіли про реальність, у якій живуть, про своє прагнення бути «світлом серед темряви» та служителями Євангелія в публічній сфері, наголошуючи на праві на мир і стабільність, яке часто вважають самозрозумілим, але якого чимало з них позбавлені.