Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » «Разом назавжди». Німецькі єпископи присвятили 2018 рік подружжю
10:46 Середа 0 206
3-01-2018, 10:46

«Разом назавжди». Німецькі єпископи присвятили 2018 рік подружжю

«Разом назавжди. На дорозі сакраментального подружжя» – такій темі були присвяченні заходи, які відбулися в німецьких дієцезіях і парафіях з нагоди свята Пресвятої Родини в неділю, 31 грудня 2017 року. Але ця тема супроводжуватиме душпастирську працю Церкви в Німеччині протягом усього 2018 року.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Відповідаючи на заклик Папи Франциска, вміщений в Апостольському повчанні «Amoris laetitia», якомога більше залучати християнську громаду в супровід наречених і подружніх пар, Конференція єпископів Німеччини підготувала посібник, де запропоновані певні «думки, спонуки та пропозиції» й висвітлений досвід уже запроваджених ініціатив. У ньому також містяться матеріали, які допоможуть зрозуміти суть християнського подружжя й організовувати молитви та заходи, присвячені темі подружжя.

У передмові до посібника архієпископ Берліна Гайнер Кох, який очолює Комісію в справах подружжя та сім’ї, зазначив, що минулорічна дискусія навколо теми поширення цивільного шлюбу на одностатеві пари показала, що «чимало людей не розуміють поняття християнського подружжя». Це й спонукало опрацювати та запропонувати вірним матеріали про тему, яку в наш час не можна вважати чимось очевидним.

Архієпископ також зазначив, що один із викликів нашого часу полягає в тому, аби зберегти непохитним зв’язок між навчанням Церкви та практикою. З цією метою вже віддавна пропонують організовувати підготовку до подружжя так, щоб його форма та зміст відповідали викликам мінливого суспільства, виходячи назустріч людям у різних життєвих ситуаціях.

За темою:

Папа про подружні процеси: служіння милосердя для віднаходження спокою сумлінь
У Брюховичах говорили, як допомагати будувати щасливі родини
Американський єпископ до священиків: захищайте подружні зв’язки усіма силами

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 13:44 Неділя 0 53 Спільний лист провідників європейських Церков з нагоди Тижня молитов за єдність Як відомо, з 18 по 25 січня проходить Тиждень молитов за єдність християн. Цьогоріч його темою стали старозавітні слова «Твоя правиця, Господи, прославилась у силі» (Вих 15, 6). Напередодні цьогорічного відзначення, 17 січня 2018 р., президент Ради єпископських конференцій Європи кардинал Анджело Баньяско та президент Конференції європейських Церков англіканський єпископ Крістофер Гілл оприлюднили послання, у якому закликали християн свідчити надію в секуляризованому світі та бути уважними до кожної людини.