Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Бердичівській парафіяльній футбольній команді «Кармель» 5 років
12:20 П'ятниця 0 468
5-01-2018, 12:20

Бердичівській парафіяльній футбольній команді «Кармель» 5 років

4 січня виповнилося 5 років футбольній команді «Кармель», яка діє при Всеукраїнському санктуарії Матері Божої святого Скапулярію. Одним із її засновників був отець Олег Кондратюк, який після тривалої хвороби відійшов до Госмпода в березні 2015 р.
Основними цілями появи цієї команди було прославлення Господа через спорт, пропаганда здорового способу життя й укріплення віри гравців. Розмови про її створення почалися під час духовних вправ «Розпізнай своє покликання», які відбувалися в Житомирі з ініціативи о. Кондратюка у грудні 2012 р.
«Починалася команда як ініціатива знизу, від учасників реколекцій. Я дуже радію, коли бачу людей, сповнених ентузіазму, і намагаюся їм допомагати, тому, довідавшись про бажання хлопців грати у футбол, радо відгукнувся», ‒ розповідав про зародження «Кармелю» о. Кондратюк OCD у січні 2014 р., коли команда святкувала перший рік існування.

За 5 років футбольний клуб «Кармель», який об’єднує навколо себе прихожан парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, зіграв понад 100 матчів із парафіяльними командами Київсько-Житомирської та Камянець-Подільської дієцезій і Львівської архідієцезії.

Команда має безліч перемог, хоч, звісно, на її рахунку є і поразки, адже у спорті без поразок не буває. Також «Кармель» бере участь у міських змаганнях із футзалу.  Саме за його ініціативою в Бердичеві щороку проводять турніри за участі парафіяльних команд із різних міст України: кубок пам’яті о. Олега Кондратюка та кубок святого Йоана Павла ІІ.
Парафіяльний ФК «Кармель» виник З січня 2013 р. До його першого складу ввійшли підлітки від 14 років. У грудні 2015 р. було створено ще одну команду з юнаків віком до 17 років. А до старшої команди нині входять парафіяни від 18 до 43 років.

«Передусім хочу подякувати Братам Босим Кармелітам за їхню всебічну допомогу та підтримку, а також усім небайдужим, хто сприяє нашій команді.  У ФК "Кармель" ми не лише граємо у футбол, а й прославляємо Бога. На початку існування команди о. Олег Кондратюк сказав дуже важливі слова: "Під час гри ніколи не вдавайтеся до бійок і не вживайте нецензурні слова". Ми намагаємося виконувати його настанову всі ці роки», ‒ розповів капітан ФК «Кармель» Дмитро Подгорчук.
Завдяки участі в турнірах і товариських матчах між командами Римсько-Католицької Церкви гравці змогли познайомитися з одновірцями в інших містах України.  Однією з таких команд є християнський футбольний клуб «Альфа» парафії Святого Йоана з Дуклі на Житомирщині.  Саме з цією командою ФК «Кармель» і зіграв у Бердичеві товариський матч із нагоди свого ювілею.

«Дякую представникам ФК "Кармель" за ці п’ять років плідної співпраці. Можна сказати, що насправді дружба між нашими парафіями, між гравцями та священиками почалася з гри у футбол. Ми, зі свого боку, дуже тішимося, що разом через пропагування здорового способу життя можемо прославляти нашого Господа. Ми впевнені, що ця співпраця буде тривати й надалі», ‒ поділився враженнями гравець ФК «Альфа» Костянтин Осадчук.

«Кармель» дякує за підтримку Братам Босим Кармелітам в Україні, особливо делегатові Краківської провінції братів Босих Кармелітів в Україні о. Юзефу Кухарчику OCD, настоятелеві парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії о. Рафаїлу Мишковському OCD і кураторові команди о. Христофору Урбанському OCD, а також своїм численним спонсорам.

За темою:
Католицький футбол об’єднує парафії з різних міст України
У Бердичеві відбувся Кубок Святого Йоана Павла ІІ з міні-футболу
Відбувся ІІІ Кубок пам’яті отця Олега Кондратюка з міні-футболу

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:05 Четвер 0 142 Зустріч семінаристів із Апостольський Нунцієм у Ворзелі У переддень урочистості святого Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії, семінарія у Ворзелі мала честь приймати з візитом Апостольського Нунція в Україні архієпископа Клаудіо Ґуджеротті.