Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Пастирка у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві
12:26 Понеділок 0 353
25-12-2017, 12:26

Пастирка у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві

У Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію різдвяну Пастирську Месу очолив отець Павло Ферко OCD. Йому співслужили босі кармеліти, які опікуються санктуарієм, на чолі з делегатом провінціала Краківської провінції отцем Юзефом Кухарчиком OCD.
Віряни активно готувалися до настяння Різдва, відвідуючи роратні богослужіння, які розпочиналися щодня о 6:45. Цього року під час Ротат бердичівські парафіяни глибше знайомилися з постаттю святого Йосифа.

На початку Служби Божої вірних привітав настоятель парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії отець Рафаїл Мишковський OCD. Також він вітав пасторів протестантських спільнот Бердичева, які традиційно зустрічають Різдво Господнє поряд із бердичівськими католиками.

«Брати та Сестри, посеред нас Ісус, Він дозволяє нам говорити людською мовою одне до одного. Він приносить любов, яка дозволяє нам порозумітися… Наша віра дає нам зрозуміти світ і те, що речі в ньому не випереджають найважливішого. Слово Боже сповнене любові. З Божого задуму було створене все, що існує; усе, що найцінніше в нашому житті, існує не в якийсь необдуманий спосіб. І Слово стало Тілом, щоб переконати нас, що все, що наше, може бути освячене Богом… Нехай Господь приходить до нас і стає так близьким до нас, наповнєю серця, щоб ми розпізнали себе в самому Ісусі, в самому Синові Божому. Ми – діти Божі, ми улюблені діти Божі, наповнені божою любов’ю, і можемо ділитися цією любов’ю й радістю», – сказав у проповіді отець Рафаїл Мишковський.

Наприкінці Літургії усіх присутніх від імені протестантських спільнот Бердичева привітав пастор єврейсько-месіанської общини «Яхад» Олег Сухацький.

Максим Железницький

По темі:
Проповідь Святого Отця Франциска на Месі уночі Різдва Христового (24 грудня 2017 року)
Дитятко Ісус на гільзах: вертеп у базиліці святого Франциска Ассізького
Папа: Наслідуймо покору та готовність Пресвятої Богородиці

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий