Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Заклик Папи Франциска з приводу ситуації в Єрусалимі
16:35 Середа 0 297
6-12-2017, 16:35

Заклик Папи Франциска з приводу ситуації в Єрусалимі

«Моя думка тепер лине до Єрусалима. Мушу висловити свою глибоку стурбованість ситуацією, яка склалася останніми днями, і звернутися до світової спільноти з невідкладним закликом шанувати status quo цього міста, згідно з відповідними резолюціями ООН», – сказав Папа Франциск наприкінці загальної аудієнції в середу, 6 грудня 2017 року, додаючи:
«Єрусалим – це унікальне місто, священне для юдеїв, християн і мусульман, бо всі вони вшановують тут святі місця. Це місто має особливе покликання до миру».

Про це повідомляє Радіо Ватикану.

У цьому контексті Понтифік пообіцяв молитися за те, щоб «ідентичність міста була збережена та зміцнена для блага Святої Землі, Близького Сходу та всього світу», і за те, щоб «переважили мудрість і розсудливість», аби уникнути нової напруги в міжнародних відносинах, позначених «численними жорстокими конфліктами».

По темі:
Папа зустрівся з представниками палестинської Комісії міжрелігійного діалогу
Папа Франциск поділився підсумками Апостольської подорожі
У грудні Папа молитиметься за людей похилого віку

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Слово Папи Франциска 13:48 П'ятниця 0 42 Папа: У спокусу вводить сатана, а не Небесний Отець Коли молимося «Отче наш», слова про Бога, Який вводить у спокусу, – це свідчення «недоброго перекладу». Згадавши новий французький переклад Господньої молитви, де сказано: «Не дай мені впасти у спокусу», – таку думку висловив Папа Франциск під час розмови з падуанським священиком о. Марко Поццою.