Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Заклик Папи Франциска з приводу ситуації в Єрусалимі
16:35 Середа 0 381
6-12-2017, 16:35

Заклик Папи Франциска з приводу ситуації в Єрусалимі

«Моя думка тепер лине до Єрусалима. Мушу висловити свою глибоку стурбованість ситуацією, яка склалася останніми днями, і звернутися до світової спільноти з невідкладним закликом шанувати status quo цього міста, згідно з відповідними резолюціями ООН», – сказав Папа Франциск наприкінці загальної аудієнції в середу, 6 грудня 2017 року, додаючи:
«Єрусалим – це унікальне місто, священне для юдеїв, християн і мусульман, бо всі вони вшановують тут святі місця. Це місто має особливе покликання до миру».

Про це повідомляє Радіо Ватикану.

У цьому контексті Понтифік пообіцяв молитися за те, щоб «ідентичність міста була збережена та зміцнена для блага Святої Землі, Близького Сходу та всього світу», і за те, щоб «переважили мудрість і розсудливість», аби уникнути нової напруги в міжнародних відносинах, позначених «численними жорстокими конфліктами».

По темі:
Папа зустрівся з представниками палестинської Комісії міжрелігійного діалогу
Папа Франциск поділився підсумками Апостольської подорожі
У грудні Папа молитиметься за людей похилого віку

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 19:14 П'ятниця 0 40 Спрага, периферія і блаженства. Завершення реколекцій для Папи й Курії Периферія належить до ДНК християнина; це горизонт, до якого Церква має прямувати, щоб віднайти віднайти себе. Про це говорив отець Жозе Толентіно Мендонса під час пообідньої конференції для Папи й Курії 22 лютого 2018 року.