Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Дияконські свячення Вадима Дороша ОМІ
11:24 Середа 0 670
6-12-2017, 11:24

Дияконські свячення Вадима Дороша ОМІ

4 грудня під час Служби Божої у храмі Христа Царя (Познань, Польща) прийняв свячення дияконату семінарист Вадим Дорош ОМІ, який родом з м. Бар. Свячень уділив єпископ Яцек Пиль ОМІ, адміністратор Криму.


До урочистості приєдналися також о. Павло Зайонц ОМІ (настоятель Польскої провінції Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної), о. Юзеф Вчісло ОМІ (ректор ВДС в Обрі), о. Павло Вишковський ОМІ (настоятель Делегатури в Україні та Росії), сестри, які працюють в Обрі та Познані, співбрати, парафіяни й інші запрошені гості. Дияконські свячення були винятковою подією для цієї парафії – зокрема тому, що Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної духовно опікується українцями в Познані. Їхнім душпастирством займається о. Бернард Фельчиковський ОМІ з семінаристами з Обри, серед яких є й Вадим Дорош ОМІ.

Вадим приєднався до дияконського стану в Церкві. Дякуючи Богові за цей великий і цінний дар, пам’ятаймо про нього в наших молитвах. Нехай з Божою допомогою він розвивається у своєму покликанні і приваблює до Ісуса Христа якнайбільше людей. Бажаємо йому витривалості, розвитку глибоких стосунків з Ісусом Христом та опіки Божої Матері. Нехай з Її поміччю Вадим іде до святості – мети кожного християнина.

Петро Радляк ОМІ
Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 12:03 Четвер 0 123 Адвентові традиції Римсько-Католицької Церкви у Святій Землі У Святій Землі відбулися традиційні заходи, пов’язані з початком Адвенту – часу підготовки до Різдва в літургійній традиції Римсько-Католицької Церкви. Ці заходи відбуваються за участі настоятеля Кустодії Святої Землі, францисканської провінції в регіоні, й цього року збігаються зі святкуваннями 800-річчя служіння братів менших на цих теренах.