Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Архієпископ П’єрбаттіста Піццабалла зі Святої Землі: Мир мусять будувати всі
17:22 Четвер 0 83
4-01-2018, 17:22

Архієпископ П’єрбаттіста Піццабалла зі Святої Землі: Мир мусять будувати всі

Мир повинні будувати не тільки керівники – свій маленький внесок має зробити кожна людина. Про це говорив Апостольський Адміністратор латинського Єрусалимського патріархату, архієпископ П’єрбаттіста Піцабалла під час Меси з нагоди урочистості Пресвятої Богородиці, яку відзначали першого дня року, водночас із Всесвітнім днем миру.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

«Доля кожної людини пов'язана з долями інших. Те, що ми робимо для власної родини, сприяє побудові миру, який покликані реалізувати сильні світу цього», – зазначив архієпископ, закликаючи всіх сповіщати про мир так, як це робили пастухи, що стали свідками народження Ісуса Христа. «Якщо ми справді маємо мир, – підкреслив він, – про нього неможливо не свідчити своєю поведінкою, життям у сім’ї, у суспільстві, ставленням до молоді та участю в парафіяльній і політичній діяльності».

За словами о. Піццабалли, відповідальні особи ніколи не зможуть досягнути миру, якщо пересічні миряни не живуть мирно. Щоб здобути мир, недостатньо говорити про його брак  потрібно мужньо творити його, не зважаючи ні на що.

Архієпископ закликав радіти малим і великим проявам любові, великодушності, гостинності, братерства та дружби, які, попри суперечності, досі існують: «Це дає нам надію і показує, що життя йде вперед, попри все, і воно сповнене любові, яка нам усім потрібна».

«Пречиста Діва Марія, – сказав на завершення архієпископ, – навчає нас, що мир не є чиєюсь власністю. Вміти слухати іншого, приймати його бачення, відкрити свій погляд і серце до іншого – все це життєво необхідне для миру. Мир не можна збудувати самостійно. Ми потребуємо іншої людини такою, як вона є. Інша людина завжди може багато чому нас навчити. Усвідомлення цього допоможе нам уникнути зарозумілого припущення, що тільки ми здатні вчити інших, як досягти миру».

За темою:
Кардинал Жан-Луї Торан: Діалог завжди можливий
Папа про служіння францисканців у Святій Землі: поширювати мир і дружбу
Спільне різдвяне послання християнських провідників Святої Землі

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 13:44 Неділя 0 53 Спільний лист провідників європейських Церков з нагоди Тижня молитов за єдність Як відомо, з 18 по 25 січня проходить Тиждень молитов за єдність християн. Цьогоріч його темою стали старозавітні слова «Твоя правиця, Господи, прославилась у силі» (Вих 15, 6). Напередодні цьогорічного відзначення, 17 січня 2018 р., президент Ради єпископських конференцій Європи кардинал Анджело Баньяско та президент Конференції європейських Церков англіканський єпископ Крістофер Гілл оприлюднили послання, у якому закликали християн свідчити надію в секуляризованому світі та бути уважними до кожної людини.