Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » В Італії віднайдено реліквії святого Томаса Бекета
22:43 П'ятниця 0 542
29-12-2017, 22:43

В Італії віднайдено реліквії святого Томаса Бекета

29 грудня 2017 року, в день спомину Томаса Бекета, в італійському містечку Моттола, яке має цього святого за покровителя, після реставрації поновно освятили собор, де зберігаються дві нещодавно віднайдені його реліквії.
Отець Саріо К'яреллі, настоятель собору в Моттолі, розповів, що разом із єпископом Клаудіо Маньяґо цілеспрямовано розшукував реліквії, звертаючись до різноманітних святинь, пов'язаних із Томасом Бекетом, зокрема до веронського храму, який носить ім'я святого. На жаль, пошуки не дали реузльтатів – аж ось виявилося, що в самій Моттолі, ба більше, у стінах її собору, за вівтарними каменями, сховані дві реліквії. «Іншими словами, ми шукали того, що в нас уже було», – сказав отець.

Реліквії, повідомляє Ватиканське новинне агентство, були знайдені нещодавно, під час реставраційних робіт у соборі Внебовзяття Діви Марії. Одну колись уже описували, але потім вона зникла. Інша, шматочок кістки, – раніше невідома; її знайшли загорнутою в пергамент, датований 1884 роком. Обидві реліквії були розташовані в новому вівтарі під час переосвячення храму, яке відбулося 29 грудня, на спомин святого.

За темою:
Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії св. Йоана Павла ІІ cестрам катехиткам св. Анни
Ватикан: нова інструкція про мощі в Церкві
Всесвітнім Дням Молоді 2019 передали мощі Йоана Павла ІІ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 12:47 Середа 0 184 Архієпископ Мокшицький побував із душпастирським візитом в Англії й Уельсі З 13 до 14 жовтня голова Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні архієпископ митрополит Львівський Мечислав Мокшицький відвідав із душпастирським візитом Англію й Уельс.