Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Єпископ Іллінойсу заборонив уділяти Причастя та похорон гомосексуалам і обмежив їхній доступ до церковних практик
11:11 Вівторок 0 809
27-06-2017, 11:11

Єпископ Іллінойсу заборонив уділяти Причастя та похорон гомосексуалам і обмежив їхній доступ до церковних практик

Єпископ Томас Папроцкі зі Спрінґфілда, Іллінойс, розіслав своїм священикам інструкцію зі вказівкою не вділяти Таїнств католикам, залученим в одностатеві союзи.
У листі до священиків єпископ Папроцкі зазначив, що, оскільки тепер уряд офіційно визнає одностатеві союзи, Церква «має не лише владу, а й серйозний обов'язок підтверджувати своє автентичне вчення про шлюб і зберігати та виховувати його священну цінність».
Єпископ наголосив, що католикам не варто брати участі в одностатевих церемоніях, а самі ці заходи не можуть відбуватись у храмах чи на території парафіяльної власності. Католики, легально «одружені» з партнерами тої самої статі, не можуть бути лекторами чи екстраординарно уділяти Святе Причастя; їх не можна допускати до уроків християнської ініціації дорослих і програм підготовки до Миропомазання; вони також не можуть бути церковними спонсорами та хресними батьками.
Єпископ також наполягає, щоб священики не уділяли Причастя особам, залученим в одностатеві союзи, і не проводили їхніх похоронів (за винятком випадків, коли є докази, що особа покаялась і прийняла церковне вчення). Якщо відомо, що парафіянин живе в одностатевому союзі, за інструкцією єпископа, священик має «у приватному порядку з'ясувати це з даною особою, закликаючи її до навернення», інформує Catholic Culture.
У листі вказано, що діти, які живуть із одностатевими парами, можуть бути охрещені тоді, коли є «розумне очікування», що їх виховуватимуть у католицькій вірі. Навчання таких дітей у католицьких школах можливе, однак «батьків чи їхніх законних представників потрібно попередити, що дітей навчатимуть відповідно до церковного розуміння шлюбу».

Джерело - Католицький оглядач

По темі:
Папа до спортивної делегації зі США: Світ дуже потребує культури зустрічі
США: Національний католицький молитовний сніданок

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий