Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
17:41 Неділя 1 236
17-12-2017, 17:41

Папі Францискові – 81 рік!

Сьогодні Папі Францискові виповнюється 81. Це вже п'ятий день народження, який він святкує як наступник святого Петра.  Уранці молитві «Ангел Господній» передувало особливе привітання – його склали діти, які лікуються в розташованому неподалік від резиденції Понтифіка педіатричному диспансері святої Марти, яким опікуються сестри милосердя святого Вінсента де Поля. Святий Отець мав приватну аудієнцію з дітьми в залі Павла VI. Опісля почалася зустріч із вірними з нагоди Богородичної молитви.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Цими днями до Ватикану надходять привітання з усього світу. Чимало інституцій на подарунок Святому Отцеві організовують різні ініціативи солідарності, зокрема, святкові обіди для вбогих.

Торік Папа Франциск відзначив 80-річчя, покликавши на сніданок до дому святої Марти безхатченків, які отримують допомогу від Апостольської благодійності. Потім він відслужив із кардиналами Месу, під час якої зазначив, що «почуття гумору допомагає прямувати вперед». Позаторік він святкував разом із дітьми й підлітками Католицької акції, а перед цим його 78-річчя випало на середу, тому Понтифік приймав вітання під час загальної аудієнції. Свій перший день народження як Папа він відзначав 17 грудня 2013 року, запросивши на Месу в домі святої Марти кількох безхатченків і поснідавши з ними.

За темою:
Папа Франциск про важливість місії журналістів у сучасному світі
Папа – підліткам: Забуті та позбавлені уваги є образом відкинутого Дитяти Ісуса
Твіт Папи Франциска від 16 грудня 2017

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
1 комментарій
LyannaHoupe
Додав LyannaHoupe
20 грудня 2017 18:40
Народ на ютубе нашла способ как играть в современные игры без скачивания и установки на компьютер через сервис Playkey, а так же нашла Генератор промокодов для сервиса Playkey ТУТ видео. А сам Генератор промокодов ТУТ. Кто тестил сервис и Генератор отпишитесь стоит ли заморочки :)
Новини з Ватикану 09:24 Понеділок 0 137 Кардинал П’єтро Паролін серед лауреатів Відзнаки блаженного Омеляна Ковча Державний секретар Апостольської Столиці Кардинал П’єтро Паролін серед цьогорічних лауреатів Відзнаки блаженного священномученика  Омеляна Ковча. Про це повідомила Католицька інформаційна агенція Польщі (KAI). Відзнаку вручить Глава УГКЦ, блаженніший верховний архієпископ Святослав Шевчук разом із членами Комітету з вшанування блаженного священномученика Омеляна Ковча 27 січня у прокатедральному соборі Святої Софії в Римі. Відзнакою нагороджують за внесок у справі міжнаціонального, міжконфесійного та міжрелігійного діалогу, плекання толерантності та взаєморозуміння в суспільстві, популяризації соціально корисної та благодійної діяльності й за особистий життєвий приклад жертовності й гуманізму.