Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа відслужить Різдвяну Месу, яку транслюватимуть у всьому світі
16:57 Неділя 0 389
24-12-2017, 16:57

Папа відслужить Різдвяну Месу, яку транслюватимуть у всьому світі

Сьогодні, 24 грудня 2017 р., о 21:30 за римським часом, нічною різдвяною Месою, яку Папа Франциск очолить у базиліці Святого Петра, у Ватикані розпочнуться святкові богослужіння. Уранці Різдва Христового Месу відслужить кардинал Анджело Комастрі, архіпресвітер базиліки святого Петра, а опівдні Папа Франциск звернеться з лоджії Ватиканської базиліки до Рима і світу з різдвяним посланням і вділить традиційне урочисте благословення.
Як підкреслює Радіо Ватикану, завдяки найрізноманітнішим засобам комунікації – радіо, телебаченню та інтернету – у спільній молитві з центром Католицької Церкви єднатимуться вірні в усьому світі. Усі люди доброї волі зможуть почути різдвяне послання Понтифіка, у якому, зокрема, завжди є побажання миру та заклик до солідарності з тими куточками землі, які страждають від приводу стихійних лих і гуманітарних катастроф.

Нагоду почути різдвяні проповідь і послання Святого Отця матимуть глядачі телеканалів «UA: Перший», «5», католицького телебачення «EWTN» і деяких регіональних телеканалів України, які сьогодні ввечері транслюватимуть Месу Пастирів із базиліки Святого Петра, а завтра, 25 грудня, о 13:00 – різдвяне привітання і благословення «Urbi et Orbi» з площі звятого Петра.

По темі:
Три Меси на Різдво
Українські телеканали транслюватимуть різдвяні богослужіння з Ватикану й Києва
Манускрипти на Адвент. Те, про що ми не розповіли

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 09:24 Понеділок 0 137 Кардинал П’єтро Паролін серед лауреатів Відзнаки блаженного Омеляна Ковча Державний секретар Апостольської Столиці Кардинал П’єтро Паролін серед цьогорічних лауреатів Відзнаки блаженного священномученика  Омеляна Ковча. Про це повідомила Католицька інформаційна агенція Польщі (KAI). Відзнаку вручить Глава УГКЦ, блаженніший верховний архієпископ Святослав Шевчук разом із членами Комітету з вшанування блаженного священномученика Омеляна Ковча 27 січня у прокатедральному соборі Святої Софії в Римі. Відзнакою нагороджують за внесок у справі міжнаціонального, міжконфесійного та міжрелігійного діалогу, плекання толерантності та взаєморозуміння в суспільстві, популяризації соціально корисної та благодійної діяльності й за особистий життєвий приклад жертовності й гуманізму.