Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » В напрямку до Дубліна – рік приготування до Світової зустрічі сімей 2018
10:41 Вівторок 0 20
22-08-2017, 10:41

В напрямку до Дубліна – рік приготування до Світової зустрічі сімей 2018

Залишається точно один рік до великої, вже дев’ятої з черги Світової зустрічі сімей, що розпочнеться 21 серпня в усіх ірландських дієцезіях, а далі буде проведена в столиці Ірландії Дубліні 22-26 серпня 2018 року на тему: «Євангеліє сім’ї – радість для світу».
В ірландському санктуарії Матері Божої в Нок у понеділок 21 серпня 2017 р., місці проведення щорічної серпневої дев’ятниці до Пресвятої Богородиці, відбулась презентація ІХ Світової зустрічі сімей Дублін 2018. Програму зустрічі представили Дублінський Архієпископ Діармід Мартін та о. Тімоті Барлетт, генеральний секретар Зустрічі сімей.
У листі, адресованому всім родинам світу з нагоди початку безпосереднього приготування до ІХ Світової зустрічі сімей, 30 березня цього року Папа Франциск закликав організаторів поглиблювати навчання післясинодального Апостольського напоумлення «Amoris laetitia» - «Радість любові», яким Церква висловлює побажання, щоб родини завжди прямували вперед цим внутрішнім паломництвом, яке є виявленням справжнього життя. Відповідаючи на цей заклик, організатори Світової зустрічі сімей створили програму «Amoris: Let's Talk Family! Let's be Family» - «Любов. Поговорімо про сім’ю. Будьмо родиною», пропонуючи парафіям усього світу відповідні заходи, тексти, відео, подаючи ресурси для роздумувань та діалогу, духовно вирушаючи в напрямку зустрічі 2018 року.
Під час Святої Меси, яку очолив архієпископ Діармід Мартін, представлено ікону Пресвятої Родини, що є символом Світової зустрічі сімей, яка незабаром розпочне паломництво ірландськими дієцезіями, а також молитву Світової зустрічі в Дубліні.
Як вже було згадано, щороку у серпня в національному ірландському санктуарії в Нок проводиться дев’ятниця на честь Пресвятої Богородиці, Цариці Ірландії. Під час новенни до базиліки прибувають сотні тисяч паломників, а дев’ятниця передбачає не лише молитовні заходи, але також різні семінари та зустрічі. Марійський санктуарій, особливо дорогий серцю ірландських вірних, споруджено на місці, де, згідно з переданням, 1879 року об’явилася Пречиста Діва Марії. На згадку про сторіччя цієї події 1979 року святиню відвідав святий Папа Йоан Павло ІІ.
Джерело: Радіо Ватикану
По темі:
Папа Франциск прийняв у Ватикані Президента Ірландії
Виявити дух католицької освіти – мета Тижня католицьких шкіл в Ірландії
Ірландський лісник висадив дерева у формі хреста

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 10:44 Середа 0 41 На Філіппінах врятовано викраденого ІДІЛ-ом католицького священика

Філіппінські військові врятували католицького священика о. Тересіто Сунґаноба, викраденого бойовиками ІДІЛ-у у травні цього року. З отцем Сунґанобою врятовано іще кілька десятків заложників. Подія відбулася у філіппінському місті Мараві, зайнятому ісламістами.