Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Парафіяльні місії в парафіях Плебанівка і Козлівка, що на Вінничині
11:04 Четвер 0 806
14-12-2017, 11:04

Парафіяльні місії в парафіях Плебанівка і Козлівка, що на Вінничині

У неділю 10 грудня в парафії св. брата Альберта у Плебанівці та в парафії св. Михаїла Архангела в Козлівці розпочалися парафіяльні місії, які триватимуть до наступної неділі – 18 грудня. Останні місії в цих парафіях відбулися майже 20 років тому.
Урочистий початок місій відбувся при дверях храму, коли настоятель парафії разом із літургійною службою вівтаря привітав місіонерів і запросив їх вівтаря проголошувати Слово Боже, довіряючи їм духовну владу над усією парафією.
На запрошення настоятеля о. Петра Гідзіля прибули до Плебанівки та Козлівки Місіонери Облати Марії Непорочної о. Павло Вишковський ОМІ та о. Сергій Панченко ОМІ. Місіонери впродовж тижня матимуть щоденні тематичні зустрічі про віру, Божі заповіді, гріх, Боже милосердя, Євхаристію, смерть, Божу Матір та про витривання в доброму.
Окрім основних місійних наук, є окремі зустрічі для для чоловіків, жінок, дітей, молоді та хворих. Чимало часу займатиме сповідь, адже під час місій є нагода посповідатись з цілого життя. Впродовж місій усіх щиро закликають до молитви за місіонерів, а також особливо за тих, хто загубився у вірі й давно не буває у храмі.  

За темою:
Реколекції в місійних парафіях Ніжина та Прилук
Час для Бога і для сім’ї – найкраща життєва інвестиція! Реколекції для дорослих і родин «Оаза євангелізації»
Місіонери Облати провели в останню путь отця Андрія Мацькова ОМІ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:05 Четвер 0 144 Зустріч семінаристів із Апостольський Нунцієм у Ворзелі У переддень урочистості святого Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії, семінарія у Ворзелі мала честь приймати з візитом Апостольського Нунція в Україні архієпископа Клаудіо Ґуджеротті.