Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Українські скаути поширюють Вифлеємський вогонь
13:30 Середа 0 385
3-01-2018, 13:30

Українські скаути поширюють Вифлеємський вогонь

Завдяки естафеті, яку в м. Рава-Руська перехопили від польських харцерів українські скаути, Вифлеємський вогонь активно шириться нашою державою.
Зустрічав його скаутський курінь блаженного Григорія Лакоти: курінний Петро Дітчук, його асистент Микола Кунтий, курінна Софія Чеславська, гурткова Уляна Борщевська, гуртковий Денис Канцір, а також курінна Анна-Марія Бачинська з куреня святої Анни. Вони офіційно передали Вогонь миру журналістам, директорам шкіл Львова, мерові міста, католицькій школі святої Софії, галицькій гімназії №19, сиротинцям, старечим будинкам, лікарням, римсько-католицьким та греко-католицьким храмам України, а також особисто главам Церков України.


Для скаутів Вифлеємський вогонь символізує очікування в час посту й повну жертовність. Його світло випромінює добро, душевний спокій, любов до людей і до світу. Водночас Вогонь миру — це солідарність із усіма, хто далеко, з убогими, це єднання з Христом, який народився у злиднях.


У XII ст. один учасник хрестових походів привіз це світло з Вифлеєма як дар своїй родині та близьким і символ найбільшого добра. І через кілька століть, передаючись із рук у руки та єднаючи скаутів світу, Вифлеємський вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло, тепло, спокій та віру.
Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:35 Середа 0 76 Домініканське душпастирство в Києві: про досвід особистої зустрічі з Богом Суботнього вечора 13 жовтня в Інституті святого Томи Аквінського учасники домініканського душпастирства говорили про досвід у духовному житті. Отець Ігор Гнюс ОР прочитав доповідь, а опісля відбулася жвава дискусія.