Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Просимо тебе, найдостойніший Отче, щоб ти зодягнув нас у духовний одяг»
09:36 П'ятниця 0 1 316
8-12-2017, 09:36

«Просимо тебе, найдостойніший Отче, щоб ти зодягнув нас у духовний одяг»

«Осяяні світлом благодаті Божої, покірно просимо тебе, найдостойніший Отче, щоб ти зодягнув нас у духовний одяг, недостойних цього, однак упевнених, що кличе нас Бог». 
7 грудня у Вищій духовній семінарії у Ворзелі відбулося подвійне свято. У День семінарії, коли її відвідав пастир Київсько-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Кривицький SDB, духовний одяг прийняли двоє семінаристів 2-го курсу: Антон Пантус із парафії Марії Матері Церкви с. Горщик Коростенського району та Павло Бичинський із парафії святої Софії в Житомирі.

Про це повідомляє сайт Київсько-Житомирської дієцезії.

У проповіді єпископ наголосив на правильному розумінні сутани: це не гарна уніформа з привілеями, а свідченням життя з Богом. Один кардинал сказав: «Зняти духовний одяг – це те саме, що зняти хрест при дорозі, щоб він не нагадував нам про Бога».

Урочистість завершилася спільним обідом з батьками новоодягненних і семінаристами .

Бажаємо нашим братам гідно носити духовний стрій. Нехай через цей знак дають сучасному суспільству свідчення присутності Христової Церкви у світі.

Клерик Владислав Мельник

По темі:
Отець Ян Сафінський завершив служіння у Ворзелі
Уділення дияконських свячень у Києві
Титул магістра: 8 років за 2,5 години. Кам'янець-Подільська дієцезія


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 09:12 П'ятниця 0 118 Молитва за єдність християн у Харкові ​​​​18 січня у світі розпочався цьогорічний Тиждень молитов про єдність християн. Вже за традицією, християнські спільноти Харкова з 20 по 25 січня щодня збираються на спільні молебні по черзі у своїх храмах. Темою цього тижня вибрані слова: «Будьмо милосердними» (Діян 28,2). А для роздумів обрано фрагмент з Діянь святих Апостолів 27,18 – 28,10.