Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » У Києві в межах акції «Папа для України» понад 1000 переселенців може отримати допомогу
10:08 Четвер 0 306
7-12-2017, 10:08

У Києві в межах акції «Папа для України» понад 1000 переселенців може отримати допомогу

У рамах проекту «Папа для України» Міжнародна громадська організація «Асоціація Еммануїл» відкрила реєстрацію бенефіціарів на отримання безкоштовної медико-консультативної допомоги внутрішнім переселенцям і людям, які живуть у зоні АТО. Початок реєстрації – 5 грудня 2017 року. Завершення – 28 лютого 2018 року.
Про це повідомляє сайт Акції «Папа для України».

Зареєструватися можна, зателефонувавши на спеціальну телефонну лінію: (067) 464-14-92 (з 9:00 до 16:30 щодня, крім суботи й неділі). Також доступна реєстрація онлайн: https://goo.gl/forms/wWcLB1beEuZBT8083.

Допомога передбачена для таких категорій населення:
  • ВПО (за наявності довідки);
  • Люди, які проживають у зоні АТО (за наявності реєстрації в паспорті);
  • Пенсіонери (за наявності пенсійного посвідчення);
  • Інваліди (за наявності посвідчення інвалідності);
  • Багатодітні сім’ї (3 і більше дітей, занаявності посвідчення); з цієї категорії можуть отримати допомогу: мама, тато, діти;
  • Матері-одиначки (за наявності посвідчення).
Бенефіціари, які отримали медичну допомогу в липні–листопаді 2017 року, не можуть бути зареєстровані в цьому проекті.

Порядок надання медичної допомоги: 
Для отримання допомоги спочатку потрібно зареєструватися на долікарський прийом за телефоном (067) 464-14-92 або онлайн; 
Прийти в зазначений реєстратором і узгоджений з вами день і час на долікарський прийом (без попередньої реєстрації прийом не відбудеться); 
На долікарському прийомі визначається необхідний обсяг дообстеження і обирається подальший план дій; 
Далі протягом кількох днів людина проходить всі обстеження і консультації фахівців, після чого отримує висновок і рекомендації щодо лікування.

Надання медико-консультативної допомоги відбуватиметься в Медичній мобільній клініці (Київ, вулиця Академіка Філатова, 1/22, ст. м. Либідська) тільки за умови попередньої реєстрації за телефоном або онлайн.

По темі:

Мешканці 20 сіл у маріупольському напрямку отримають паливні брикети від акції «Папа для України»
Відкриття шкільної спортзали в прифронтовому Новолуганському
Де тепло, там і добро: ХСП в рамках Акції «Папа для України» забезпечила роздачу паливних брикетів у 30-ти селах «сірої зони»

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
17:40 Вівторок 0 19 300 сиріт з Донбасу пройдуть реабілітацію в Картапатах та на Житомирщині З 1 грудня по 31 березня 2018 року триватиме програма навчання та реабілітації сиріт із Донецької та Луганської областей. Це проект релігійної місії «Карітас-Спес» Римсько-Католицької Церкви в рамках акції «Папа для України» із бюджетом понад 250 тисяч євро. Програма триватиме 180 днів (6  змін), кожен заїзд розрахований на 50 дітей початкових класів віком від 6 до 10 років. Діти матимуть можливість відпочивати і навчатись протягом місяця в Карпатах у селищі Яблуниця Івано-Франківської області та на Житомирщині в селищі Зарічани на базах відпочинку «Карітас-Спес».
Новини з України 22:10 Понеділок 0 123 Музично-літургійний вікенд: підсумки 8–9 грудня в Інституті релігійних наук святого Томи Аквінського тривав музично-літургійний вікенд, який мав стати відбірковим етапом для майбутніх слухачів нової програми – заочних музично-літургійних студій. КМЦ запитав учасників про враження від заходу.