Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Що означає бути християнським педагогом» ‒ викладацька зустріч у монастирі сестер гонораток
14:54 П'ятниця 0 401
5-01-2018, 14:54

«Що означає бути християнським педагогом» ‒ викладацька зустріч у монастирі сестер гонораток

2-3 січня в монастирі сестер гонораток у Бердичеві, на вулиці Європейській, 25а відбувся день зосередження для педагогів, який організувала сестра Тереса, а отець Міхал Воцял SDB провів лекцію з теми «Що таке християнська педагогіка та що означає бути християнським педагогом».
Про це повідомляє сайт сестер гонораток.

Щоправда, не всі педагоги, які зголошувались, змогли приїхати на день зосередження, зате в маленькій групці панувала по-родинному тепла атмосфера. Отець Міхал, який сам працює в школі, провів для гостей інтерактивну лекцію. Також відбулися цікаві та змістовні тренінги, де всі присутні були не лише пасивними слухачками, а й активними учасницями.

Увечері 2 січня радісно лунали колядки різними мовами, яким о. Міхал акомпонував на гітарі. Відбулася Адорація Пресвятих Дарів і Євхаристія, а на завершення зустрічі усний фідбек: що було для кожної найважливішим протягом цих двох днів, а також взаємні побажання одне одному на 2018 рік. Богу за все подяка!

За темою:
Подяка Богові за дар о. Гонората Козьмінського
Паломництво вчителів до бердичівського санктуарію
Освіта – це благо, якого ніщо не може нас позбавити. Свято вчителя в Санктуарії Матері Божої Фатімської у Крисовичах

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:35 Середа 0 76 Домініканське душпастирство в Києві: про досвід особистої зустрічі з Богом Суботнього вечора 13 жовтня в Інституті святого Томи Аквінського учасники домініканського душпастирства говорили про досвід у духовному житті. Отець Ігор Гнюс ОР прочитав доповідь, а опісля відбулася жвава дискусія.