Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Послання архієпископа Мечислава Мокшицького, Митрополита Львівського, до спільноти Тезе – братові Алоїзу
10:56 Вівторок 0 1 278
2-01-2018, 10:56

Послання архієпископа Мечислава Мокшицького, Митрополита Львівського, до спільноти Тезе – братові Алоїзу

Послання архієпископа Мечислава Мокшицького, Митрополита Львівського, до Спільноти Тезе ‒ братові Алоїзу:
Львів, надвечір`я урочистості Різдва Христового
24 грудня 2017 року

Дорогі Брати і Сестри!
З великою радістю я прийняв звістку про проведення у Львові регіональної зустрічі екуменічної спільноти Тезе.
Львів був і є містом багатьох культур і віросповідань. Упродовж віків у ньому поруч жили християни двох обрядів: західного і східного, творячи чудову мозаїку взаємопов'язаних звичаїв, що формували характер і специфіку цього міста.

Сьогодні, тішачись свободою, динамічно відроджується релігійне життя, розвиваються католицькі, православні, вірменські і протестантські спільноти, тому тут добрий клімат для того щоб поєднатися у спільній екуменічній молитві.

Уже багато років наша молодь бере участь у Європейських зустрічах молоді і цьогоріч не бракуватиме її також в Базелі. Дух Тезе, отже, не є нам чужим.

Велике свято молитви, бо саме так я сприймаю зустріч у Львові, буде нечуваною нагодою для всіх християн, щоби явити свою віру, яка переслідувана й заборонювана десятиліттями, стає знаком єднання людей із Богом і між собою.

Наші храми відчиняють свої двері для вас і чекають, щоб молитовний дух спільноти Тезе сповнив не лише їхні мури, але на довго замешкав як чудова дорога відкривання Бога в слові та молитві.

Приїжджаючи до Львова, ви чините те, до чого Ісус заохочував своїх апостолів коли говорив: «Ідіть і проповідуйте». У тому проповідуванні Ісус великий акцент ставив на внесення миру, який є фундаментом Божого Царства. Уповаю, що ваша присутність стане таким знаком миру, про який ми вже багато років просимо, невпинно молячись і розпочинаючи пости в тих намірах.

Запрошуючи Вас до Львова, я духовно перебуваю з вами у Базелі, ввіряючи Богові, Господу нашого минулого, теперішнього і майбутнього, кожну і кожного з вас. А очікуючи на зустріч у Львові, усіх, хто збирається до нас, благословляю на ту чудову дорогу свідчення віри, надії та любові. Нехай вас до нас приведе Бог Отець, Син Божий і Дух Святий. Амінь.

Мечислав Мокшицький,
ахієпископ, Митрополит Львівський

Про це повідомляє Львівська архідієцезія.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.