Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Співчуття Папи з приводу трагедій у Франції та Росії
16:27 Вівторок 0 318
27-03-2018, 16:27

Співчуття Папи з приводу трагедій у Франції та Росії

Довідавшись про трагічні теракти в Каркассоні та Требі на півдні Франції, Папа Франциск надіслав місцевому єпископові листа, в якому висловив біль з приводу цих подій, ввіряючи Божому милосердю загиблих і приєднуючись до страждання їхніх близьких. Понтифік також згадав про героїчний учинок підполковника поліції Арнада Бельтрама, який віддав життя, захищаючи ближніх.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

«Висловлюю солідарність із пораненими та їхніми родинами, а також із усіма людьми, яких заторкнула ця трагедія, просячи в Господа принести їм полегшення й відраду. Ще раз засуджую такі акти нерозсудливого насильства, які завдають багато страждань, і наполегливо прошу в Бога про дар миру», – пише Папа.

Причиною глибокого смутку для Його Святості також стала трагедія в торгово-розважальному комплексі в російському місті Кемерово, де внаслідок пожежі загинуло понад 60 осіб, між якими чимало дітей. Про це читаємо у телеграмі співчуття, яку надіслав Державний секретар кардинал П’єтро Паролін. У ній зазначено, що Папа складає щирі співчуття всім, кого заторкнула ця трагедія, та ввіряє загиблих, особливо дітей, милосердній любові Всемогутнього Бога, запевняючи свої молитви за всіх, хто оплакує непоправну втрату. Він висловлює свою близькість владі й рятувальним службам, які надають допомогу пораненим і розшукують зниклих безвісти, закликаючи на всіх Божі благословення, мир і втішення.

За темою:
Молитва і співчуття Папи Франциска з приводу автокатастрофи в Перу
Співчуття Папи Франциска з приводу теракту в Єгипті
Співчуття Папи Франциска жертвам землетрусу в Ірані та Іраку

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий