Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Понтифік закликав молитися за Церкву в Китаї
16:32 Четвер 0 75
24-05-2018, 16:32

Понтифік закликав молитися за Церкву в Китаї

Напередодні дня молитви за Церкву в Китаї Папа Франциск передав вітання Христовим учням у цій країні та закликав усіх вірних підтримати їх молитвою.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Загальна аудієнція на площі святого Петра у Ватикані в середу, 23 травня 2018 року, відбулася напередодні Дня молитви за Церкву в Китаї, запровадженого Папою Бенедиктом XVI. З цієї нагоди Папа Франциск звернувся до вірних.

«На 24 травня припадає щорічне свято Пречистої Діви Марії, Помічниці християн, особливо вшановуваної в Шенанському санктуарії біля Шанхаю в Китаї. Це святкування заохочує нас духовно єднатися з усіма вірними католиками, що мешкають у Піднебесній. Молімося про них до Богородиці, щоб вони змогли в спокої та великодушно жити своєю вірою та здійснювати конкретні жести братерства, згоди і примирення в повному сопричасті з Наступником святого Петра».

Далі Папа звернувся до китайських вірян: «Найдорожчі Господні учні в Китаї, Вселенська Церква молиться з вами й за вас, щоб ви змогли серед труднощів і надалі ввірятися Божій волі. З боку Богородиці не забракне допомоги, Вона оберігатиме вас Своєю материнською любов’ю».


За темою:
Папа Франциск відкрив Пленарну асамблею італійського єпископату
Папа: Благаю Господа загоїти рани й обдарувати Україну миром
Папа: Християнське свідчення – це вияв прийняття Святого Духа

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 18:08 Субота 0 21 Папа прийняв учасників 91-ї Пленарної Асамблеї R.O.A.C.O. Під час аудієнції у Ватикані Папа Франциск вручив членам R.O.A.C.O. промову, у якій подякував за солідарність, підтримку та сприяння Східним Католицьким Церквам у їхніх місії свідчення та євангелізації.