Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Перше Святе Причастя в Бердичеві
14:12 Середа 0 601
23-05-2018, 14:12

Перше Святе Причастя в Бердичеві

20 травня 2018 року, в Урочистість Зіслання Святого Духа, у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві відбулося Перше Святе Причастя.

Цьогоріч до Святого Першого Причастя приступило тридцять парафіян, дітей і підлітків. Усіх їх підготувала сестра-катехитка Ніна Тартачник CST. Цей день завжди особливий і неповторний. Готуючись прийняти Ісуса до свого серця, діти хвилювалися разом із батьками.


Цій урочистій та радісній події передували місяці натхненої праці та занять. Діти сумлінно вивчали катехизм, молитви та на відмінно склали екзамен, який приймав настоятель парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії отець Рафаїл Мишковський OCD. Батьки дуже вдячні сестрі Ніні за цікаве та змістовне навчання, адже діти відвідували катехизи з особливим задоволенням.


Урочисту Святу Літургію очолив отець Рафаїл Мишковський OCD. У проповіді він дав корисні поради та настанови для подальшого християнського життя.


Храм був по-святковому прикрашений чудовими квітковими композиціями сестри Ернести Лесик CST. Її праця завжди доповнює кожну урочисту подію ще більшою святковістю.

Перше Причастя – це переживання, яке запам’ятовується на все життя, бо воно відіграє важливу роль у духовному розвитку дитини. Святе Причастя життєво необхідне для кожного християнина.


Максим Железницький
Фото – Петро Петровський

За темою:
Перше Причастя в Новограді-Волинському
Урочистість Першого Святого Причастя у Лановичах на Львівщині
28 травня – паломництво дітей, які прийняли Перше Причастя, до бердичівського санктуарію

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:24 Середа 0 68 Урочистість святого Йосифа у Вищій духовній семінарії в Брюховичах на Львівщині 19 березня 2019 року, в урочистість святого Йосифа, у каплиці Львівської митрополичої ВДС святого Йосифа у Брюховичах відпустову Службу Божу очолив отець Павел Томис ОМІ, настоятель парафії святої Марії Магдалини у Львові, який тоді святкував також свій День народження.