Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Чування перед Зісланням Святого Духа Руху «Світло-Життя» у Львові
17:26 Четвер 0 344
24-05-2018, 17:26

Чування перед Зісланням Святого Духа Руху «Світло-Життя» у Львові

19 травня 2018 року при парафії святого архангела Михаїла (Львів –Сихів) відбулась дієцезіальна оаза Руху «Світло-Життя» та нічне чування перед Зісланням Святого Духа.

Зустріч уже традиційно розпочалась  привітанням молоді та коронкою до Божого Милосердя.


Особливим гостем був Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький. Під час Вечірньої, яку очолював пастир Львівської архідієцезії, відбулось урочисте розіслання священиків і аніматорів на реколекції, що мало висловити єдність літніх оаз з усією Церквою.Також, католицький гурт «Lux Mundi» презентував перекладений українською оазовий гімн «Молоді серця».

Святкування продовжилося агапою, де молодь мала можливість поспілкуватися з архієпископом Мечиславом. Його ексцеленція побажав гарних канікул і відпочинку та заохочував всіх брати участь у літніх реколекціях.


Молитовне чування розпочалося урочистою Месою, під час якої парафіяльна молодь, що належить до руху і проходить формацію 10 кроків до християнської зрілості, прийняли сьомий крок – Літургію. Під час спільної адорації пресвятих дарів молодь закликала Святого Духа та просила про Його дари і присутність у щоденному житті. Після спільної адорації учасники мали можливість приватної адорації до 7.00  ранку.

Завершилося чування молитвою Утрені. Зустріч закінчилася в неділю спільною з парафіянами Святою Месою.


Сподіваємося, цей час був плідний для кожного.

Дякуємо Богові за цей час!

За темою:
Таїнство Миропомазання в парафії святого Антонія у Львові
Свято сім’ї у Львові
Терезіанська поп-ораторія у Львові

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:05 Четвер 0 144 Зустріч семінаристів із Апостольський Нунцієм у Ворзелі У переддень урочистості святого Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії, семінарія у Ворзелі мала честь приймати з візитом Апостольського Нунція в Україні архієпископа Клаудіо Ґуджеротті.