Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » 9-та річниця освячення храму Воздвиження Всечесного Хреста в Олевську
09:56 Субота 0 327
26-05-2018, 09:56

9-та річниця освячення храму Воздвиження Всечесного Хреста в Олевську

23 травня в місті Олевську на Житомирщині на честь 9-ї річниці освячення храму відбулася урочиста Меса, яку звершив отець Віталій Квапіш із парафії святого Олександра в Києві.
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

Перед Месою отець Віталій освятив пам’ятну таблицю з нагоди встановлення Хреста в 100-ту річницю Фатимських об’явлень Пресвятої Богородиці.

Далі відбулася урочиста Служба Божа. Під час проповіді о. Віталій наголосив на значенні храму: які його основні елементи, яке призначення. Саме цим отець хотів донести до парафіян, що саме у храмі вони зустрічаються зі справжнім Господом, і це найсвятіше місце для всіх прихожан. Після проповіді о. Віталія парафіяни – цілі сім’ї, батьки зі своїми дітками, –у процесії принесли і склали перед вівтарем дари.

На завершення Меси перед виставленими Пресвятими Дарами вся молитовна спільнота заспівала Лоретанську літанію на честь Пресвятої Діви Марії. Відбулась євхаристійна процесія навколо храму. Після повернення всередину пролунав радісний «Te Deum».

Наприкінці свята слова подяки та гарні побажання гостям висловив презес парафії Віктор Ніколайчук.

Під час Служби парафіяни мали змогу покаятися та посповідатися у отця В’ячеслава Коневського з Рихальська, настоятеля парафії Пресвятого Серця Ісуса.

Нехай Матінка Божа допоможе всім нам якнайчастіше зустрічатися з Господом саме у храмі, не тільки по неділям та на свята, а й у будь-які дні. Будемо молитися в цих намірах! Амінь!
 
Аліна Павлушенко

За темою:
Спільне прославлення Воскреслого Христа в Олевську
Парафіяльне свято Воздвиження Всечесного Хреста у м. Олевськ
Святкування Різдва Христового в Олевську

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:05 Четвер 0 144 Зустріч семінаристів із Апостольський Нунцієм у Ворзелі У переддень урочистості святого Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії, семінарія у Ворзелі мала честь приймати з візитом Апостольського Нунція в Україні архієпископа Клаудіо Ґуджеротті.