Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Розпочалися Фатімські богослужіння у Львові
15:07 Понеділок 0 291
14-05-2018, 15:07

Розпочалися Фатімські богослужіння у Львові

У неділю, 13 травня 2018 року, у семінарійному храмі Стрітення Господнього розпочалися Фатімські богослужіння у Львові. Святу Месу та процесію вулицями міста з цієї нагоди очолив Митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

У гомілії Митрополит закликав: «Ми потребуємо сьогодні єднання навколо знаку фатімського послання, щоб насамперед у собі довершити зміну думок, слів, учинків, щоб далі як одна родина Божа вести інших до гідного життя, без колотнеч і суперечок... Фатіма – це не послання трагедії. Фатіма – то послання надії, радикальний заклик піти шляхом, який показав Христос».

За темою:
Проповідь архієпископа Мечислава Мокшицького до семінаристів України
Урочистості Матері Божої Фатімської в Довбиші
Архієпископ Мечислав Мокшицький очолив парафіяльний відпуст на честь Матері Божої Посередниці усіх Благодатей у Єдловніку

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:47 Субота 0 49 Адвентові реколекції в парафії святого Антонія у Львові Від 9 до 11 грудня в парафії святого Антонія пройшли адвентові реколекції. Реколекційні науки виголосив о. Микола Орач OFM Conv, настоятель парафії святого Йосифа в Кременчуці. Темою реколекційних розважань була молитва, без якої віруючій людині важко уявити своє життя.