Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » В Одесі відбулася друга зустріч Рад конференцій вищих настоятелів та настоятельок РКЦ
17:25 Середа 0 795
18-04-2018, 17:25

В Одесі відбулася друга зустріч Рад конференцій вищих настоятелів та настоятельок РКЦ

При домі отців паллотинів в Одесі 17-18 квітня відбулася друга зустріч Рад конференцій вищих настоятелів та настоятельок Римсько-Католицької Церкви в Україні. Під час робочої зустрічі радники поділилися роздумами щодо документу «Нове вино в нових бурдюках», виданого Конґреґацією інститутів богопосвяченого життя і Товариств апостольського життя. 
У документі йдеться про те, що останніми роками богопосвячене життя, особливо в деяких країнах, переживає кризу покликань. Відсутність молодого покоління ченців та черниць спричиняє для багатьох інститутів богопосвяченого життя чималі проблеми як для їхнього життя, так і для місії. Документ «Нове вино в нових бурдюках» пропонує пошук реальних і нових шляхів, користуючись позитивними напрацюваннями минулого, для того, щоб разом шукати обличчя Бога і допомагати молодим людям ставити перед собою правильні запитання, ставати на шлях Євангелія та відкривати його радість.
Радники Конференцій дискутували про створення спільних проектів і про формаційні зустрічі для богопосвячених осіб в Україні.  Також радники провели екскурсію містом, відвідали кафедральний собор, храм св. Петра та дім сестер салезіянок, які служать в Одесі. Зустріч пройшла в дусі єдності й у надії на краще служіння Господу у спільнотах.
Склад Рад конференції:
о. Блажей Суска OFMCap – голова Конференції вищих настоятелів РКЦ,
о. Даниїл Ботвіна OFM – заступник голови Конференції вищих настоятелів РКЦ,
о. Юзеф Кухарчик  OCD – радник Конференції вищих настоятелів,
о. Станіслав Кава OFM– радник і юрист Конференції вищих настоятелів,
о. Павло Вишковський OMI– радник Конференції вищих настоятелів,
о. Юстин Міщенко OSPPE – секретар Ради вищих настоятелів РКЦ,
с. Олена Бись, CSA – голова Конференції вищих настоятельок РКЦ,
с. Наталія Черкіс, USKJ – заступниця голови Конференції вищих настоятельок РКЦ,
с. Рената Нуцковська, SCM – радниця Конференції вищих настоятельок РКЦ,
с. Алла Дембровська FMM – радниця Конференції вищих настоятельок РКЦ,
с. Анна Заінчковська, FMA– радниця та секретар Конференції вищих настоятельок РКЦ.

За темою:
Зустріч Рад Конференцій вищих настоятелів і настоятельок РКЦ
Апостольський Нунцій зустрівся з Радою Конференції Вищих настоятельок жіночих інституцій і товариств апостольского життя РКЦ в Україні

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:26 Субота 0 62 Стала формація священників Київсько-Житомирської дієцезії у Ворзелі Від 12 жовтня цього року стіни ворзельської семінарії приймали священиків Київсько-Житомирської дієцезії, які зібралися на формаційну зустріч. Церква дбає про розвиток і неустанне навчання своїх священників, наполягаючи на сталій формації. Щоб уможливити участь священиків у цій зустрічі, її провели у два етапи, до яких загалом приєдналося майже 100 священиків і на яких був присутній єпископ Віталій Кривицький.