Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Перше Причастя в Новограді-Волинському
10:41 Вівторок 0 455
15-05-2018, 10:41

Перше Причастя в Новограді-Волинському

13 травня 2018 року в парафії Христа Царя Всесвіту в Новограді-Волинському 21 дитина вперше прийняла Ісуса до свого серця. Причасники довго готувалися до цієї події, деякі вже з 4 років ходили на катехезу.
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

Діти цей день переживали радісно, бо вже 12 травня були на першій сповіді. Коли вони приступали до Євхаристії, здавалося, що в цей момент на світі стало на 21 монстранцію більше. Але ці монстранції не з золота, а живі, здатні ходити та проголошувати Ісуса іншим, тобто євангелізувати. У храмі можна було побачити, що ця євангелізація вже почалася, адже діти привели на урочистість родичів, серед яких дехто ніколи не приходив до храму і ще не знає, чим насправді є молитва.

Господу хай буде велика подяка за цей великий дар Його присутності у Пресвятих Дарах.

Сестра Марієтта Мікса

За темою:
Урочистість Першого Святого Причастя у Лановичах на Львівщині
28 травня – паломництво дітей, які прийняли Перше Причастя, до бердичівського санктуарію
Перше Причастя в парафії святого Олександра в Києві

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:47 Субота 0 49 Адвентові реколекції в парафії святого Антонія у Львові Від 9 до 11 грудня в парафії святого Антонія пройшли адвентові реколекції. Реколекційні науки виголосив о. Микола Орач OFM Conv, настоятель парафії святого Йосифа в Кременчуці. Темою реколекційних розважань була молитва, без якої віруючій людині важко уявити своє життя.