Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Урочисте завершення Фатімського року в РКЦ в Україні
10:08 Понеділок 0 607
16-10-2017, 10:08

Урочисте завершення Фатімського року в РКЦ в Україні

На завершення Фатімського року в Римсько-Католицькій Церкві в Україні 13 жовтня у Митрополичій Базиліці Архієпископ Мечислав Мокшицький очолив урочисту Святу Месу. Проповідь виголосив Єпископ Харківсько-Запорізький Станіслав Широкорадюк.
Співслужили Єпископ Одесько-Симферопольський Броніслав Бернацький, Єпископ Кам’янець-Подільський Леон Дубравський, Єпископи-помічники Львівський Леон Малий і Едвард Кава та Єпископ-сеньйор Мар’ян Бучек й Генеральний вікарій Львівської Архідієцезії Юзеф Павлічек.

Духовенство, монашество і миряни пройшли вулицями міста з фігурою Фатімської Матері Божої від катедри до храму Матері Божої Громничної. Молитовний похід очолив Єпископ Броніслав Бернацький. Перед входом до святині Архієпископ Мечислав Мокшицький передав привезений з Фатіми камінь отцям домініканцям, котрі здійснюють академічне душпастирство в цій парафії. Цей камінь призначено для вмурування у пособоровий вівтар, який буде встановлено в храмі Матері Божої Громничної після його повернення РКЦ.

По темі:
Архієпископ Мечислав Мокшицький про урочисте завершення Фатімського року в РКЦ в Україні
Звернення Митрополита Львівського архієпископа Мечислава Мокшицького з нагоди завершення ювілейного Фатімського року в РКЦ в Україні
Урочисте завершення ювілейного Фатімського року в РКЦ в Україні

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:47 Субота 0 49 Адвентові реколекції в парафії святого Антонія у Львові Від 9 до 11 грудня в парафії святого Антонія пройшли адвентові реколекції. Реколекційні науки виголосив о. Микола Орач OFM Conv, настоятель парафії святого Йосифа в Кременчуці. Темою реколекційних розважань була молитва, без якої віруючій людині важко уявити своє життя.