Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Архієпископ Мечислав Мокшицький про урочисте завершення Фатімського року в РКЦ в Україні
10:07 Четвер 0 73
12-10-2017, 10:07

Архієпископ Мечислав Мокшицький про урочисте завершення Фатімського року в РКЦ в Україні

З нагоди урочистого завершення Фатімського року в РКЦ в Україні релігійні й світські журналісти 10 жовтня під час прес-кави у Львівській Митрополичій Курії мали змогу поспілкуватися з архієпископом Мечиславом Мокшицьким. Митрополит розповів про причини широкого зацікавлення об’явленням Матері Божої у Фатімі та про перебіг відзначення римо-католиками України 100-ліття цієї події. Молитовні урочистості пройшли у всіх дієцезіях.
У липні на честь Матері Божої Святого Скапулярію та з нагоди 100-ліття Фатімських об`явлень відбулося Всеукраїнське паломництво до Бердичівського санктуарію, а у вересні до Фатіми. Архієпископ Мечислав Мокшицький зазначив, що на честь Матері Божої Фатімської в Україні споруджують нові храми, а також увійшли в церковне життя Фатімські процесії.


Одним із місць паломництв у Львівській Архідієцезії став санктуарій Фатімської Божої Матері в Крисовичах Мостиського району Львівської області. З наріжними каменями з Фатіми будуть споруджені нові храми у Зимній Воді біля Львова, в Одесі та в Кам’янець-Подільській дієцезії. Митрополит Мокшицький зупинився на особливостях урочистості, що відбудеться 13 жовтня у Львові, а також відповів на запитання, які цікавлять представників ЗМІ.

Джерело: Львівська архідієцезія

По темі:
100-річчя об'явлень Діви Марії у Фатімі в санктуарії Матері Божої Фатімської
Звернення Митрополита Львівського архієпископа Мечислава Мокшицького з нагоди завершення ювілейного Фатімського року в РКЦ в Україні
Урочисте завершення ювілейного Фатімського року в РКЦ в Україні

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 12:00 Понеділок 0 52 Iнавгураційний Симпозіум «Церква у часи перемін»
У рік єпископа Яна Цєнського та з нагоди Інавгурації Академічного року 2017/2018, 20 жовтня в Теологічному Інституті ім. св. Йосифа Більчевського у Брюховичах відбувся Симпозіум «Церква у часи перемін».