Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Кам'янці-Подільському розпочались збори дієцезіальних директорів «Карітас-Спес Україна»
14:39 Середа 0 1 082
18-04-2018, 14:39

У Кам'янці-Подільському розпочались збори дієцезіальних директорів «Карітас-Спес Україна»

У вівторок, 17 квітня 2018 року, у Кам’янці-Подільському розпочалися збори дієцезіальних директорів «Карітас-Спес Україна», поєднані з семінаром-тренінгом на тему залучення місцевих (національних) фондів і підприємництва до реалізації благодійних проектів християнського служінням нужденним.


Про це повідомляє Карітас-Спес Україна.

Початком зібрання традиційно стала Меса, яку цього разу в храмі монастиря отців-паулінів (колишній домініканський монастир) очолив єпископ Леон Дубравський, ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії.

На початку Божої Служби о. Леон привітав учасників, а під час проповіді наголосив на тому, що будь-яка турбота про ближнього буде плідною тільки тоді, коли це служіння здійснювати з Христом, в Ім’я Христа та заради Христа й самого ближнього. «Не хлібом єдиним живе людина», а отже, разом із хлібом фізичним, їстівним, «Карітас» як частина Церкви несе стражденній людині також хліб духовний: самого розіп’ятого та Воскреслого Спасителя, якого зустрічаємо в кожному нужденному.

На завершення Меси президент «Карітас-Спес Україна» отець Петро Жарковський склав подяку єпископу-ординарію за душпастирську настанову, за увагу до служіння «Карітас» у дієцезії та за очолення Меси на початку зборів. При цьому о. Петро підкреслив, що вже понад 20 років, упродовж яких діє «Карітас-Спес Україна», Місія несе нужденним як хліб земний – конкретну, підвладну земному обрахунку, допомогу, так і хліб духовний, що дає надію і зростання людини в дусі та правді.

Служба Божа закінчилась благословення єпископа Леона Дубравського на плідну працю під час нинішніх зборів, а також – на прийдешнє служіння нужденним, на служіння caritas – милосердної любові.

За темою:
Відкриття парафіяльного осередку «Карітас-Спес» у Баранівці на Житомирщині
Благодійна акція «Пасхальна випічка» від рeлігійноі місії «Карітас-Спeс» Львівськоі архідієцeзії
Благодійна акція фонду «Карітас-Спес» у Брусилові на Житомирщині

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий