Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Наш час потребує якісної й доброї журналістики
17:07 Неділя 0 244
13-05-2018, 17:07

Папа: Наш час потребує якісної й доброї журналістики

«У час, коли всі говорять і виступають, але не всі готові слухати та мислити, роль професійно наданої інформації важлива, як ніколи раніше», – написав Папа Франциск у коротенькому привітанні для італійського часопису «La Stampa» з нагоди оновленого формату газети.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Шанс і виклик соціальних мереж

«Соціальні мережі сьогодні стали загальними засобами та відкривають людям великі можливості, – пише Понтифік. – Але саме це збільшення інформаційних пропозицій і простору в інтернеті робить іще важливішою роль професійних журналістів і якісних медіа».

Йдеться про журналістику, яка «не лише дотримується норм професійної етики», намагаючись пропонувати «доброякісну інформацію», але також уміє запропонувати інформацію, що складається з «поглиблення та співставлення» та завжди шанує гідність людей.

Бути голосом беззахисних і відкинутих

«Інформацію, яка не впадає у безплідні протистояння, поверховність, балакунство. Інформацію, яка не вдовольняється описуванням лише того, що вже й так під рефлекторами, а не забуває про ситуації, про які ніхто не говорить, не втомлюється делікатно та людяно розповідати історії людей, з особливою увагою до беззахисних, відкинутих і до тих, хто не має влади», – зазначає Глава Католицької Церкви, додаючи:

«Інформацію, яка здатна розповідати про складну дійсність, у якій живемо, не впадаючи в кліше та пропаганду».

За темою:
Папа: Рішення йти за Христом сприяє розвитку, а не втраті талантів
Папа: Апостоли слов’ян, втілюючи Євангеліє в культуру, сприяли її розвитку
Папа: Спорідненість у Христі сильніша за кровну

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:29 Субота 0 58 Отець Ганс Цольнер про результати зустрічі «Захист неповнолітніх у Церкві» Отець Ганс Цольнер SJ, президент Центру захисту неповнолітніх Папського Григоріанського університету та член Папської комісії захисту неповнолітніх, розповідає про зусилля, спрямовані на захист неповнолітніх, яких і надалі докладає Церква після лютневої зустрічі у Ватикані.