Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зустріч учасників курсу «Альфа» парафії собору святого Олександра
09:10 Четвер 0 243
7-12-2017, 09:10

Зустріч учасників курсу «Альфа» парафії собору святого Олександра

2–3 грудня 2017 року відбувся виїзд учасників курсу «Альфа», який розпочався 2 жовтня в соборі святого Олександра в місті Києві. Міжконфесійний курс має форму семінарів та обговорення в малих групах і провадить до відповідей на запитання: як змінити своє життя? Як пізнати Живого Бога? Хто я? Який сенс мого життя?
Про це повідомляє сайт Київсько-Житомирської дієцезії

Затишний монастир Місіонерів Облатів Непорочної Діви Марії в м. Обухів привітав 28 учасників курсу на ці два дні: Свята Меса, семінари, обговорення, молитви, перегляд коротких відео, підготовка до веселого вечора, а в перервах спілкування за чашкою чаю чи кави. Кульмінацією зустрічі став веселий вечір. У жартівливих конкурсах брали участь усі, а поважне журі, яке оцінювало танцювальні номери, визначило переможців і нагородило їх призами. Найкращою в танці-молитві було визначено людину з інвалідністю. Цей чудовий вечір та позитивні емоції альфісти і брати-облати зам’ятають надовго. На слухачів курсу чекає ще один семінар-лекція та випускний вечір.

По темі:

«Порятунок одної людини – це вже порятунок цілого світу»: Всесвітній день убогих у Києві
День зосередження для хору парафії св. Олександра в м. Києві
Молитва з нагоди Всесвітнього дня вбогих у храмі святого Олександра в Києві

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:08 Середа 0 125 Запрошення на Дієцезіальні дні молоді до Одеси Одесько-Сімферопольська дієцезія чекає на важливу подію – Дієцезіальні дні молоді, приєднатися до яких сердечно вас запрошуємо. Відбуватимуться вони, за традицією, в серці дієцезії, Одесі, з 10 до 12 серпня.