Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Зустріч учасників курсу «Альфа» парафії собору святого Олександра
09:10 Четвер 0 104
7-12-2017, 09:10

Зустріч учасників курсу «Альфа» парафії собору святого Олександра

2–3 грудня 2017 року відбувся виїзд учасників курсу «Альфа», який розпочався 2 жовтня в соборі святого Олександра в місті Києві. Міжконфесійний курс має форму семінарів та обговорення в малих групах і провадить до відповідей на запитання: як змінити своє життя? Як пізнати Живого Бога? Хто я? Який сенс мого життя?
Про це повідомляє сайт Київсько-Житомирської дієцезії

Затишний монастир Місіонерів Облатів Непорочної Діви Марії в м. Обухів привітав 28 учасників курсу на ці два дні: Свята Меса, семінари, обговорення, молитви, перегляд коротких відео, підготовка до веселого вечора, а в перервах спілкування за чашкою чаю чи кави. Кульмінацією зустрічі став веселий вечір. У жартівливих конкурсах брали участь усі, а поважне журі, яке оцінювало танцювальні номери, визначило переможців і нагородило їх призами. Найкращою в танці-молитві було визначено людину з інвалідністю. Цей чудовий вечір та позитивні емоції альфісти і брати-облати зам’ятають надовго. На слухачів курсу чекає ще один семінар-лекція та випускний вечір.

Текст – Надія Лещик, лідер курсу «Альфа»
Фото – Павло Лещик, лідер спільноти Еффата

По темі:

«Порятунок одної людини – це вже порятунок цілого світу»: Всесвітній день убогих у Києві
День зосередження для хору парафії св. Олександра в м. Києві
Молитва з нагоди Всесвітнього дня вбогих у храмі святого Олександра в Києві

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
17:40 Вівторок 0 19 300 сиріт з Донбасу пройдуть реабілітацію в Картапатах та на Житомирщині З 1 грудня по 31 березня 2018 року триватиме програма навчання та реабілітації сиріт із Донецької та Луганської областей. Це проект релігійної місії «Карітас-Спес» Римсько-Католицької Церкви в рамках акції «Папа для України» із бюджетом понад 250 тисяч євро. Програма триватиме 180 днів (6  змін), кожен заїзд розрахований на 50 дітей початкових класів віком від 6 до 10 років. Діти матимуть можливість відпочивати і навчатись протягом місяця в Карпатах у селищі Яблуниця Івано-Франківської області та на Житомирщині в селищі Зарічани на базах відпочинку «Карітас-Спес».
Новини з України 22:10 Понеділок 0 123 Музично-літургійний вікенд: підсумки 8–9 грудня в Інституті релігійних наук святого Томи Аквінського тривав музично-літургійний вікенд, який мав стати відбірковим етапом для майбутніх слухачів нової програми – заочних музично-літургійних студій. КМЦ запитав учасників про враження від заходу.