Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » У Нігерії звільнили черниць, про яких Папа згадував у нещодавніх закликах
12:44 Середа 0 102
10-01-2018, 12:44

У Нігерії звільнили черниць, про яких Папа згадував у нещодавніх закликах

«Ми щасливі: нехай же прославиться Господь Бог», – радісно сказала с. Аґата Осарехое, Генеральна настоятелька Сестер Євхаристійного Христового Серця, розповідаючи про звільнення сестер, викрадених 13 листопада на півдні Нігерії. «Одна була відпущена в суботу, 6 січня, а всі інші – в неділю. Вони почуваються добре й наразі перебувають у лікарні на медогляді», – наводить її слова інформагентство «Fides».
Радіо Ватикану нагадує, що 13 листопада три черниці та три кандидатки були викрадені озброєними чоловіками, які проникли до їхнього монастиря в Іґуріяхі. За повідомленнями місцевої преси, викрадачі вимагали викуп, але Генеральна настоятелька повідомила, що викупу не платили. «Ми знаємо, що поліція зробила все можливе для того, щоб упіймати винуватців. Найважливіше, що наші сестри звільнені», – зазначила вона.

Слова черниці підтверджує комісар Джонсон Кокумо, який керував операцією звільнення викрадених. Правоохоронці зуміли оточити злочинців, не залишивши їм іншого вибору, як відпустити заручниць.

Папа Франциск після молитви «Ангел Господній» у неділю, 17 грудня 2017 р., звернувся з закликом про звільнення черниць: «Щиросердечно приєднуюся до заклику єпископів Нігерії щодо звільнення шести Сестер Євхаристійного Христового Серця, викрадених минулого місяця з монастиря в Іґуріяхі». Святий Отець разом із паломниками помолився, щоб на різдвяні свята всі заручники змогли повернутися до своїх спільнот і родин.

За темою:
Четверо британських місіонерів викрадені в Нігерії
Звільнено викраденого в Нігерії священика
Ще один католицький священик викрадений на півдні Нігерії

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 09:12 П'ятниця 0 140 Шлюб на небесах: Папа Франциск повінчав пару на борту літака Під час перельоту із Сантьяґо-де-Чилі до Ікіке, яке стало останнім місцем, яке Папа відвідав у Чилі, він прийняв подружню згоду двох працівників авіакомпанії, що поєдналися у Святій Тайні Подружжя. Про це повідомив директор ватиканського прес-центру Ґреґ Берк, який був на борту літака і став самовидцем укладання шлюбу.