Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа закликав міжнародну спільноту не забувати про війну в Україні
12:55 Понеділок 0 130
8-01-2018, 12:55

Папа закликав міжнародну спільноту не забувати про війну в Україні

«Спільна праця для відбудови мостів необхідна також в Україні. Минулий рік посіяв нові жертви в конфлікті, який гнітить країну, і надалі завдаючи страждань населенню, особливо сім’ям, які проживають у зонах, заторкнутих війною, та втрачають своїх найдорожчих, нерідко – дітей і похилих віком», – сказав Папа Франциск під час зустрічі з Послами, акредитованими акредитованих при Святому Престолі, у понеділок, 8 січня 2018 року.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Під час традиційної зустрічі з дипломатичним корпусом, яка відбувається на початку року, Понтифік підбиває підсумки минулого року в контексті міжнародної панорами й ділиться думками про невідкладні завдання перед міжнародною спільнотою. У цьогорічній промові Папа зосередився, зокрема, на двох важливих річницях: 100-річчя від завершення Першої світової війни та 70-річчя від підписання Загальної декларації прав людини.

На сьогодні двосторонні стосунки зі Святим Престолом підтримують 183 держави, Суверенний Мальтійський Орден і Європейський Союз. Серед Послів – 25 жінок, зокрема Надзвичайний і Повноважний Посол України Тетяна Іжевська. При Святому Престолі акредитовані також різні міжнародні організації.

За темою:
Папа: Необхідно завжди пам’ятати дату свого хрещення
Під час Меси з нагоди Хрещення Господнього Папа охрестив 34 немовлят
Папа: Шукаймо Ісуса, не біймося Його та не піддаваймося байдужості

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 09:24 Понеділок 0 137 Кардинал П’єтро Паролін серед лауреатів Відзнаки блаженного Омеляна Ковча Державний секретар Апостольської Столиці Кардинал П’єтро Паролін серед цьогорічних лауреатів Відзнаки блаженного священномученика  Омеляна Ковча. Про це повідомила Католицька інформаційна агенція Польщі (KAI). Відзнаку вручить Глава УГКЦ, блаженніший верховний архієпископ Святослав Шевчук разом із членами Комітету з вшанування блаженного священномученика Омеляна Ковча 27 січня у прокатедральному соборі Святої Софії в Римі. Відзнакою нагороджують за внесок у справі міжнаціонального, міжконфесійного та міжрелігійного діалогу, плекання толерантності та взаєморозуміння в суспільстві, популяризації соціально корисної та благодійної діяльності й за особистий життєвий приклад жертовності й гуманізму.