Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Єпископ Радослав Змітрович ОМІ сьогодні відзначає 28-му річницю рукоположення
11:18 Субота 0 32
17-06-2017, 11:18

Єпископ Радослав Змітрович ОМІ сьогодні відзначає 28-му річницю рукоположення

Сьогодні, 17 червня, Його Преосвященство єпископ-помічник Кам’янець-Подільської  дієцезії Радослав Змітрович ОМІ відзначає свою 28-му річницю від дня рукоположення на священика. (Рукоположення: 17.06.1989).
За посередництвом Святого Сімейства заносимо до Господа наші молитви в інтенціях Його Преосвященства, єпископа Радослава. Дякуємо Богу за дар Вашого покликання, та за серце, яке так жертовно віддане Богу й Церкві. Нехай Пресвята Богородиця Фатімська особливим чином завжди буде з Вами й опікується всіма Вашими починаннями на славу Божу.
Коротка біографія:
Єпископ Радослав Змітрович ОМІ народився 2 вересня 1962 року в м. Гданську-Вжешщі (Польща). 1981 року вступив до Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Після новіціату і шести років філософсько-теологічних студій у Вищій духовній семінарії Місіонерів Облатів Непорочної Марії в Обрі отримав ступінь магістра теології у Католицькому Університеті в м. Любліні (Польща).
У травні 1987 року склав вічні обіти. 17 червня 1989 року отримав священицькі свячення. Упродовж трьох років служив вихователем у Нижчій духовній семінарії Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Протягом двох років був помічником настоятеля в парафії Христа Царя в м. Познань. Згодом, упродовж наступних чотирьох років, був духовним отцем і вихователем у Нижчій духовній семінарії в Марковіцах.
1997 року на прохання Генерального Настоятеля Місіонерів Облатів Непорочної Марії був направлений разом з о. Анджеєм Мадеєм ОМІ на місію до Туркменістану, де провів три роки, заснувавши церковну спільноту від підвалин.
У 2000 році прибув служити в Україну. Упродовж перших двох років служив вікарієм у парафії Святого Духа в м. Чернігові та протягом одного року настоятелем парафії св. Євгена де Мазенода ОМІ в Славутичі.
У 2003-2006 роках був настоятелем парафії св. Миколая в Києві й настоятелем місцевої чернечої спільноти.
Від 2006 року призначений настоятелем Делегатури Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії в Україні, яка має 10 чернечих домів і понад 30 співбратів, які служать приблизно у 14 парафіях на Україні.
29 листопада 2012 р.  Святіший Отець Бенедикт XVI призначив отця Радослава Змітровича ОМІ єпископом‑помічником Кам’янець‑Подільської Дієцезії, а 09 лютого 2013 р. відбулася урочистість єпископської консекрації.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:56 Середа 0 60 Проповідь архієпископа Мечислава Мокшицького під час Святої Меси у базиліці Матері Божої Фатімської у Фатімі на завершення Всеукраїнського паломництва

Улюблені Брати і Сестри !

Древня християнська традиція говорить, що Бог посилає кожну людину на світ, з спеціальним посланням, яке вона має сповістити, спеціальною піснею, яку вона має заспівати, спеціальним актом любові який має звершити. Ніхто інший не може сповістити довіреного нам послання, заспівати нашу унікальну пісню або звершити довірений нам акт любові. Кожен з нас повинен це вчинити сам.