Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Молитва з нагоди Всесвітнього дня вбогих у храмі святого Олександра в Києві
14:42 Понеділок 0 154
20-11-2017, 14:42

Молитва з нагоди Всесвітнього дня вбогих у храмі святого Олександра в Києві

19 листопада відбувся І Всесвітній день убогих, а вже 18 листопада вбогі Києва з власної ініціативи зібрались у храмі святого Олександра, щоб молитися за благодійні організації та чернечі згромадження і подякувати всім, хто допомагає бідним, зокрема тут, у Києві.
До організації нинішньої зустрічі долучився брат Себастіан Янковський ОМІ, який регулярно працює з безхатченками та нужденними Києва. Був присутній також отець Віктор Симон, генеральний директор «Карітас-Спес Україна», який привітав усіх на початку богослужіння.

Зустріч розпочалась о 12:45 молитвою. Присутні у храмі вбогі заносили молитви за тих, хто допомагає їм у потребі, прославляли Бога співом разом із гуртом з київської парафії Воздвиження Святого Хреста, а також дивилися відеопромову Папи, в якій він говорив про бідних і до них звертався. Спеціальну проповідь із нагоди цього дня виголосив настоятель парафії отець Віталій Безшкурий. А після молитовної частини на всіх чекали обід і кава.


Брат Себастіян Янковський ОМІ поділився з КМЦ враженнями від молитви: «Зустріч безпритульних показала, що вони вміють дякувати та цінувати допомогу, яку отримують. Коли ми з волонтерами роздаємо їжу в різних куточках Києва, то завжди молимося за тих, хто допомагає та надає підтримку бідним. Сьогоднішня молитва була знаком вдячності вбогих – я бачу, як ці зустрічі й молитва змінюють їх. Один безпритульний сказав мені, що щоразу, коли приходить у цей храм, він наближається до Бога. Деякі з безхатченків, які досвідчили допомоги, самі починають служити іншим, а сьогодні всі зібралися, щоб через молитву висловити вдячність Богу, Церкві й волонтерам».

о. Олександр Зелінський ОМІ

По темі:
Комунікат Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України з нагоди І Всесвітнього Дня Убогих
«Любімо ділом і правдою»: нехай знайдеться кусок хліба для тих, кому його бракує на щодень!
Успішні пошуки мети «Карнавальної суботи»

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:08 Понеділок 0 145 Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії та молитва за мир в Україні в бердичівському санктуарії При Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві діє парафія Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, і 8 грудня тут відзначили відпустову урочистість. Під час Літургії вірні молилися також за мир в України, підтримуючи молитовний заклик Церкви.