Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Храм у Павлограді на Дніпропетровщині: оренда чи власність римо-католиків?
13:32 Субота 0 543
10-02-2018, 13:32

Храм у Павлограді на Дніпропетровщині: оренда чи власність римо-католиків?

Будівлю храму святого архангела Михаїла в Павлограді на Дніпропетровщині передадуть у безоплатну оренду римсько-католицькій релігійній спільноті міста на 49 років. 
Про це повідомляє сайт rkc.in.ua.

Проект такого рішення розглядали депутати місцевої міськради 6 лютого 2018 року під час спільного засідання депутатських комісій. За словами начальника відділу обліку комунальної власності Володимира Лисака, це дасть гарантії тим, хто фінансуватиме ремонт храму. Міський голова Анатолій Вершина не проти передачі храму у власність римо-католикам, проте наголошує на відсутності документів, які б підтвердили, що раніше споруда належала їм (є тільки історична довідка).

Як розповів настоятель парафії отець Домінік, від позики на 49 років вони не відмовляються, але паралельно звертатимуться до суду, щоби довести своє право на власність будівлі храму.

Окрім того, римсько-католицька громада хотіла б також отримати сусідню напівзруйновану споруду колишньої в'язнинці. Але там, як виявилось, є одна приватизована квартира, тож потрібно домовитися з її власником.


За темою:
Перший крок у справі повернення парафіяльного будинку у Львові
Римо-католики Білої Церкви намагаються повернути громаді храм Св. Йоана Хрестителя
Архієпископ Мечислав Мокшицький запросив отців лазаристів повернутися до Львова

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:18 Неділя 0 60 Храмове свято святого Йоана Павла ІІ в Нижніх Петрівцях У суботу, 20 жовтня 2018 року, у храмі Преображення Господнього та святого Йоана Павла ІІ в Нижніх Петрівцях на Буковині відпустову Месу на честь покровителя парафії очолив настоятель віце-провінції святих Кирила і Мефодія згромадження місіонерів святого Вікентія де Поля отець Ян Тчоп СМ.