Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Не можна відповідати мовчанкою на страждання жертв торгівлі людьми
09:34 П'ятниця 0 315
9-02-2018, 09:34

Папа: Не можна відповідати мовчанкою на страждання жертв торгівлі людьми

«У дусі милосердя проявімо гостинність до жертв торгівлі людьми й тих, хто втікає від війни та голоду», – із таким закликом Папа Франциск звернувся через соціальну мережу Twitter з нагоди Всесвітнього дня молитви й призадуми в намірі боротьби проти торгівлі людьми, який відзначають 8 лютого.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Зведення ставлення до людей до умов рабства – це тема, яку Папа Франциск постійно актуалізує. Під час загальної аудієнції 7 лютого він звернувся із закликом, в якому наголосив, що організована злочинність часто використовує мігрантські маршрути, щоб приховувати свої жертви серед мігрантів і біженців.

У цьому контексті він сказав: «Заохочую, отже, всіх – громадян та інституції – об’єднати зусилля для запобігання торгівлі людьми та забезпечення жертвам захисту й допомоги. Молімося всі за те, щоби Господь навернув серця торговців людьми – що за огидне словосполучення "торговці людьми" – і дав надію на повернення свободи тим, хто страждає від цього ганебного лиха».

Цього року тема Всесвітнього дня молитви й призадуми в намірі боротьби проти торгівлі людьми, який відзначають із нагоди літургійного спомину святої Джузеппіни Бакіти, така: «Міграція без торгівлі людьми. "Так" свободі! "Ні" рабству». Згадана проблематика обговорюється під час засідань так званої «Групи святої Марти», яка об’єднує представників Церкви, голів поліцій різних країн і представників громадянського суспільства, заанґажованих у викорінювання ганебного явища торгівлі людьми та сучасних форм рабства. Вони відбуваються у Ватикані 8 і 9 лютого.

«Ми не можемо мовчати на страждання мільйонів людей, чия гідність поранена», – читаємо у другому повідомленні в Твіттері Папи Франциска, опублікованому в четвер, 8 лютого 2018 року.

За темою:
Папа: Святим може стати стати грішник, але не людина із зіпсованим серцем
Папа: Проповідь мусить бути добре підготована та коротка
Послання Папи Франциска на Великий Піст 2018

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:12 Середа 0 102 Папа: Рахунки за війну сплачують бідні Бог любить серцем, а не ідеями. У Нього треба просити благодаті сліз перед обличчям нещасть у світі, перед обличчям переслідуваних і померилх унаслідок нерозсудливих бомбардувань. Проповідуючи під час Меси в каплиці Дому святої Марти у вівторок, 19 лютого 2019 року, Папа Франциск порівняв ситуацію в світі, описану в розповіді про вселенський потоп, із сучасною, згадуючи про страждання убогих, «які сплачують рахунки» чужих свят.