Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » В Австрії сотні мусульман навернулись у християнство
15:16 Субота 0 299
13-01-2018, 15:16

В Австрії сотні мусульман навернулись у християнство

Протягом 2017 року в Австрії охрестилося 750 повнолітніх осіб; 75 % із них раніше були мусульманами. Католики Відня не вбачають у цьому жодного стосунку до прагнення біженців отримати притулок.
За оприлюдненими 13 січня 2018 року даними представників архідієцезії Відня, 75 відсотків із 750 хрещених торік повнолітніх походили з мусульманських країн, повідомляє Deutsche Welle.

Минулого року в австрійській столиці Таїнство Хрещення прийняли 260 осіб, представників 15 різних національностей. У Віденській архідієцезії вважають, що думка про бажання вихідців із мусульманських країн отримати завдяки наверненню в християнство статус біженців – забобони. Так само там наголошують, що Католицька Церква Австрії не бажає мати «вдаваних християн», вказуючи на дуже суворий відбір кандидатів до хрещення.

За словами представників духовенства, підготовка до хрещення триває не менше року. Її вимогами є регулярна присутність на Месах, християнський спосіб життя й залучення до благодійної діяльності.

Австрія належить до країн-членів ЄС, де найбільше мігрантів подало заяву на отримання притулку.

За темою:
В Африці католики рятують мусульман від смерті
Папа: Світ потребує відкритих сердець вірних різних релігій
Католицько-мусульманський погляд на цілісний розвиток людини

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 09:12 П'ятниця 0 141 Шлюб на небесах: Папа Франциск повінчав пару на борту літака Під час перельоту із Сантьяґо-де-Чилі до Ікіке, яке стало останнім місцем, яке Папа відвідав у Чилі, він прийняв подружню згоду двох працівників авіакомпанії, що поєдналися у Святій Тайні Подружжя. Про це повідомив директор ватиканського прес-центру Ґреґ Берк, який був на борту літака і став самовидцем укладання шлюбу.