Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Вербна Неділя й дієцезіальний день молоді на площі святого Петра
10:46 Понеділок 0 94
15-04-2019, 10:46

Вербна Неділя й дієцезіальний день молоді на площі святого Петра

З благословення пальмових і оливкових галузок та процесії на згадку про врочистий в’їзд Христа до Єрусалима на площі святого Петра у Ватикані розпочалася Меса Страстей Господніх, яку 14 квітня 2019 року, у Вербну Неділю, очолив Папа Франциск.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.


Літургія розпочалася біля обеліска в центрі площі, де Папа поблагословив галузки й окропив їх свяченою водою. Пролунав уривок із Євангелія від святого Луки про в’їзд Ісуса до Єрусалима, після якого розпочалася процесія, а коли служителі прибули до вівтаря – Меса Страстей Господніх, яка вводить вірних у Великий Тиждень. Її особливість – читання євангельської розповіді про Христові Страсті.


Вербна неділя – це також Усесвітній день молоді, який відзначають на дієцезіальному рівні. Юнаки й дівчата цього дня гуртуються навколо своїх єпископів. На площі святого Петра зібралася молодь Римської дієцезії, представники якої брали участь у процесії з галузками. З нагоди Дня молоді головними співслужителями Його Святості стали кардинали Анджело Де Донатіс, вікарій для Римської дієцезії, і Кевін Фаррелл, префект Дикастерії у справах мирян, сім’ї та захисту життя.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:10 Середа 0 120 Співчуття Папи Франциска з приводу пожежі в соборі Паризької Богоматері У вівторок, 16 квітня 2019 року, Папа Франциск надіслав архієпископові Паризькому Мішелю Апетіту повідомлення зі співчуттям із приводу пожежі в соборі Паризької Богоматері.