Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «24 години для Господа» й ікона з Зарваниці в Римі
15:45 Четвер 0 431
28-03-2019, 15:45

«24 години для Господа» й ікона з Зарваниці в Римі

Уже вшосте у п’ятницю перед четвертою неділею Великого Посту, тобто 29 березня 2019 року, Папська Рада сприяння новій євангелізації проводить захід, що отримав назву «24 години для Господа».
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

«Як і щороку, наступної п’ятниці та суботи зустрінемося в рамах традиційної ініціативи “24 години для Господа”. У п’ятницю о 17-й годині я очолю у ватиканській базиліці покаянне богослужіння. Було б дуже промовисто, якби храми з цієї особливої нагоди були відчинені трохи довше, щоби просити про Боже милосердя та приймати його в Таїнстві Прощення», – сказав Папа Франциск наприкінці загальної аудієнції в середу, 27 березня 2019 року.

У межах цієї ініціативи в різних куточках світу відбуваються покаянні богослужіння, а окремі храми відчинені протягом доби, щоб усі охочі могли приступити до сповіді. Папа схвалив захід, уперше проведений 2014 року, і закликав усю Церкву приєднатися до неї місцевому рівні.

Цьогорічне гасло «24 годин для Господа» – «І я тебе не засуджую» (Йн 8,11). У Римській дієцезії вони розпочнуться з покаянного богослужіння (індивідуальної сповіді й адорації), яке в базиліці святого Петра у Ватикані очолить Папа Франциск. Його Святість і сам сповідатиме. Після завершення цього богослужіння в центрі Рима протягом доби будуть відчинені деякі храми, де вірні зможуть посповідатися й взяти участь в адорації.

Особливістю цьогорічного богослужіння в базиліці святого Петра стане перебування там копії чудотворної ікони «Розп'яття Спасителя» із Зарваниці. Глава Католицької Церкви поблагословить її, після чого вона буде виставлена для постійної молитви в соборі Зарваницької Божої Матері.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:10 Середа 0 120 Співчуття Папи Франциска з приводу пожежі в соборі Паризької Богоматері У вівторок, 16 квітня 2019 року, Папа Франциск надіслав архієпископові Паризькому Мішелю Апетіту повідомлення зі співчуттям із приводу пожежі в соборі Паризької Богоматері.