Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » День молоді в санктуарїї Ісуса Милятинського в Кам’янці-Бузькій на Львівщині
12:36 Неділя 0 85
14-04-2019, 12:36

День молоді в санктуарїї Ісуса Милятинського в Кам’янці-Бузькій на Львівщині

13 квітня 2019 року, у суботу перед Вербною Неділею, у санктуарїї Ісуса Милятинського в місті Кам’янка-Бузька Львівської області відбувся День молоді під гаслом «Перебувайте в Моїй любові».
Як повідомляє Львівська архідієцезія, з молоддю зустрівся архієпископ Мечислав Мокшицький, який освятив вербові гілки, очолив Месу й виголосив проповідь.

Митрополит сказав: «Знову зустрічаємося в Кам’янці-Бузькій, у місці, де особливо вшановуємо образ розіп’ятого Христа, якому століттями складали шану в Милятині. Приходимо сюди, щоб не лише пригадати істину про те, що Бог є любов’ю, а й побути при цій любові, яка взяла на себе дерево хреста й вирушила хресною дорогою, щоб дати людству найбільший доказ любові: віддати своє життя за друзів… З цього місця, від Хреста Милятинського Ісуса, закликаємо усіх, хто вірить у Христа, до єдності в любові, прощенні та взаємній повазі. Любімо інших так, щоби любили нас».

Конференцію, присвячену місцю подружжя в житті Церкві, провели Віта Якубовська і Яніна Андрейчук зі Львова. Під час адорації Пресвятих Дарів, яку очолив отець Ґжеґож Зомбек, молодь молилася про зцілення ран сімейного й подружнього життя.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 79 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.