Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Спомин дев’ятої річниці катастрофи під Смоленськом у Луцьку
16:21 Субота 0 123
13-04-2019, 16:21

Спомин дев’ятої річниці катастрофи під Смоленськом у Луцьку

10 квітня 2019 року, у дев’яту річницю катастрофи під Смоленськом, в луцькому кафедральному храмі святих Петра і Павла відбулася Меса в намірах жертв Катині та Смоленської трагедії.
Про це повідомляє Луцька дієцезія.

Месу очолив єпископ Віталій Скомаровський, ординарій Луцької дієцезії, співслужили з ним настоятель отець канонік Павло Хом’як і вікарії – отець Роман Власюк і отець Марцін Цєсєльскі.

Присутні були представники Генерального Консульства РП в Луцьку, зокрема віце-консул Марек Запур, і представники польських організацій Волині. На початку Літургії єпископ і всі присутні запалили лампадки. Єпископ зазначив, що, як полум’я цих лампадок, має горіти наша пам’ять про загиблих, а до Бога має линути молитва за них.


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 79 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.