Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск прийняв на аудієнції Апостольського Нунція в Україні
11:35 Вівторок 0 550
22-01-2019, 11:35

Папа Франциск прийняв на аудієнції Апостольського Нунція в Україні

У понеділок, 21 січня 2019 року, Його Святість Папа Франциск прийняв на приватній аудієнції Його Високопреосвященство Клаудіо Ґуджеротті, титулярного архієпископа Равелло, Апостольського Нунція в Україні.
У ході зустрічі Святіший Отець виявив, що з глибокою участю щоденно слідкує за подіями, які позначаються на житті України, так особливо дорогій для Нього. Він зосередився на делікатному стані внутрішніх відносин у Православ’ї, на внеску, який Католицькі Церкви в Україні роблять на благо країни, на політичному та суспільному кліматі; особливо на необхідності докладати всіх зусиль, заради посилення миру через діалог, задля добробуту громадян і поліпшення умов для усіх, а також заради повного практикування релігійної свободи. Святіший Отець запевнив у Своїй постійній молитві за Україну та уділив її народу Апостольське Благословення.

Джерело: Апостольська Нунціатура в Україні


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:12 Середа 0 102 Папа: Рахунки за війну сплачують бідні Бог любить серцем, а не ідеями. У Нього треба просити благодаті сліз перед обличчям нещасть у світі, перед обличчям переслідуваних і померилх унаслідок нерозсудливих бомбардувань. Проповідуючи під час Меси в каплиці Дому святої Марти у вівторок, 19 лютого 2019 року, Папа Франциск порівняв ситуацію в світі, описану в розповіді про вселенський потоп, із сучасною, згадуючи про страждання убогих, «які сплачують рахунки» чужих свят.