Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Генеральна візитація босих кармелітів в Україні
10:21 Субота 0 1 344
6-04-2019, 10:21

Генеральна візитація босих кармелітів в Україні

З 1 до 5 квітня відбувалася генеральна візитація в українській делегатурі босих кармелітів.
Один раз за каденцію генерального настоятеля, яка триває шість років, відбувається візитація всіх провінцій ордену.

Зараз у світі є близько 4 тисяч босих кармелітів, а босих кармеліток – приблизно 11 тисяч.


Від імені генерального настоятеля візити до провінцій здійснюють його помічники (дефінітори). Один із них – отець Лукаш Канси OCD  з Варшавської провінції босих кармелітів. Протягом двох місяців він відвідуватиме спільноти Краківської провінції, до якої належать монастирі в Польщі, Україні, Словаччині, Руанді, Бурунді, а також по одному монастирю в Латвії, Німеччині та США. 

Отець Лукаш Канси OCD побував у монастирях босих кармелітів у Києві й Бердичеві та зустрівся з братами, які служать в українській делегатурі ордену. 


Мета візитації – зібрати інформацію про життя й діяльність монахів, харизматичну вірність і здатність спільнот відповідати завданням, на них покладеним, а також зміцнити єдність із центром ордену й усвідомлення приналежності до великої родини Кармелю, поширеної в різних куточках світу.
Новини з України 09:01 Вівторок 0 85 Перші обіти у Згромадженні сестер святого Йосифа де Сен-Марк 2 липня три новички сестер Святого Йосифа де Сен-Марк, після успішного завершення періоду приготування, стали офіційними членами Конгрегації. Мешко Одріка, Гофрик Юстина та Ханик Божена склали свої перші обіти Господу.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.