Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Генеральна візитація босих кармелітів в Україні
10:21 Субота 0 351
6-04-2019, 10:21

Генеральна візитація босих кармелітів в Україні

З 1 до 5 квітня відбувалася генеральна візитація в українській делегатурі босих кармелітів.
Один раз за каденцію генерального настоятеля, яка триває шість років, відбувається візитація всіх провінцій ордену.

Зараз у світі є близько 4 тисяч босих кармелітів, а босих кармеліток – приблизно 11 тисяч.


Від імені генерального настоятеля візити до провінцій здійснюють його помічники (дефінітори). Один із них – отець Лукаш Канси OCD  з Варшавської провінції босих кармелітів. Протягом двох місяців він відвідуватиме спільноти Краківської провінції, до якої належать монастирі в Польщі, Україні, Словаччині, Руанді, Бурунді, а також по одному монастирю в Латвії, Німеччині та США. 

Отець Лукаш Канси OCD побував у монастирях босих кармелітів у Києві й Бердичеві та зустрівся з братами, які служать в українській делегатурі ордену. 


Мета візитації – зібрати інформацію про життя й діяльність монахів, харизматичну вірність і здатність спільнот відповідати завданням, на них покладеним, а також зміцнити єдність із центром ордену й усвідомлення приналежності до великої родини Кармелю, поширеної в різних куточках світу.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 79 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.