Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » В Україні запустили онлайн-ресурс «іМолитва»
13:45 Середа 0 824
27-03-2019, 13:45

В Україні запустили онлайн-ресурс «іМолитва»

У березні 2019 року єзуїти презентували в Україні новий проект «iМолитва». Це щоденний молитовний сервіс, призначений для того, щоб допомогти людині створити простір для молитви, хай би де вона перебувала – у дорозі, на роботі, на навчанні тощо.
«iМолитва» – це десятихвилинні роздуми, які ґрунтуються на методі споглядання Божого Слова. За словами авторів, проект покликаний допомогти людям стати уважнішими до Божої присутності у своєму житті, учитися слухати Боже Слово й розмірковувати про нього, зростати у справжніх стосунках із Богом. На сайті проекту можна знайти щоденні літургійні читання, розважання над Євангелієм в аудіоформаті, а також свідчення людей.

Як розповів oтець Віталій Осмоловський SJ, координатор проекту в Україні, ідея «iМолитви» народилася з досвіду духовних вправ святого Ігнатія Лойоли. Такий спосіб молитви полягає передовсім у молитовному слуханні: «Прослухавши фрагмент Святого Письма, потрібно уявити біблійну сцену, намагатися вникнути в неї серцем, уявити себе в цій сцені. Що саме Святе Письмо говорить тобі про Бога або про тебе та твоє життя? До чого Бог запрошує тебе?»Український сайт «іМолитва» – це частина міжнародного молитовного проекту, який 2006 року заснувало Товариство Ісуса в Ірландії. Такі проекти успішно діють в багатьох країнах світу: вони допомагають вірним молитися англійською, іспанською, французькою, польською, а відтепер і українською мовою. За словами авторів проекту, зараз триває робота над створенням мобільного додатку.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 79 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.