Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Освячення нового храму у Львові-Брюховичах
13:32 Понеділок 0 106
15-04-2019, 13:32

Освячення нового храму у Львові-Брюховичах

Увечері 13 квітня 2019 року архієпископ Мечислав Мокшицький освятив новий храм святої Терези від Дитяти Ісуса у Брюховичах, які належать до Шевченківського району міста Львова. У цій парафії служать отці паллотини.
Як повідомляє Львівська архідієцезія, розділити радість парафіян і їхніх душпастирів прибули декан Львівський отець-прелат Ян Нікєль, ректор Львівської ВДС отець-прелат Петро Бжеський, священики Львівської архідієцезії, духовенство УГКЦ, Вірмено-Католицької Церкви й ПЦУ. Прийшли представники місцевої влади, приїхали гості з Польщі.

Вітаючи гостей, отець Петро Ворва SAC нагадав, що перед Другою світовою війною в Брюховичах була численна католицька парафія латинського обряду. Нині в тому храмі служать греко-католики. Відроджена спільнота вірних Римської Церкви спочатку збиралася в каплиці отців паллотинів, але згодом їм стало там затісно, тож курія Львівської архідієцезії купила ділянку для нового храму в гарному куточку Брюховичів.

Проповідь виголосив архієпископ Мечислав Мокшицький. А після завершення Служби Божої до присутніх звернувся настоятель отців паллотитнів в Україні отець Артур Стемпєнь SAC.

Попри те, що завершальний етап будівництва храму святої Терези від Дитяти Ісуса ще триває, відтепер там щодня служитимуть Літургію.

Костянтин Чавага

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 79 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.