Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » День зосередження для міністрантів у Бердичеві
10:28 Неділя 0 351
24-03-2019, 10:28

День зосередження для міністрантів у Бердичеві

23 березня 2019 року у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія в Бердичеві відбувся день зосередження для міністрантів Бердичівського, Ружинського й Романівського деканатів Київсько-Житомирської дієцезії.
Участь у дні зосередженні взяло понад 50 міністрантів різного віку з Бердичева, Гришківців, Андрушівки й Романова.


Розпочалася зустріч із молитви перед іконою Матері Божої Бердичівської та привітань. До учасників звернувся отець Христофор Урбанський OCD з Бердичева, який очолив цей день зосередження.


У залі святої Терези (колишнього нижньому храмі) відбувся літургійний конкурс. Перед його початком організатори оголосили, що за підсумками подій дня зосередження учасники отримають подарунки.Центром зустрічі стала Служба Божа перед чудотворним образом Матері Божої Бердичівської, яку очолив єпископ-коад’ютор Одесько-Сімферопольської дієцезії й апостольський адміністратор Харківсько-Запорізької дієцезії Станіслав Широкорадюк. Із ним співслужили отець Рафаїл Мишковський OCD, настоятель Бердичівського санктуарію, отець Христфор Урбанський OCD й інші священики, які прибули з міністрантами.Після Літургії відбувся почастунок, а потім – спортивні змагання на спеціально облаштованому майданчику коло санктуарію.


Після змагань міністранти зустрілися з єпископом Станіславом Широкорадюком у залі святої Терези.

На завершення дня зосередження було нагороджено переможців конкурсів і змагань. Учасники повернулися додому з подарунками.

Максим Железницький

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 79 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.