Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Пам'ять про померлих оберігає живих
16:19 Вівторок 0 91
16-04-2019, 16:19

Пам'ять про померлих оберігає живих

Для невіруючої людини смерть може бути розпачем, пусткою, кінцем. Але ми, християни, знаємо, що смерть – це зустріч із Христом, це вічне щастя.
Як повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія, у понеділок, 15 квітня 2019 року, семінаристи Вищої духовної семінарії Пресвятого Серця Ісуса впорядкували могили семінаристів Луцько-Житомирської дієцезії, упокоєних на католицькому цвинтарі в Житомирі.


Вони навчалися в семінарії, розташованій у Житомирі. Під час хвороби, яка охопила цілу семінарію 1899 року, відійшли до вічності восьмеро семінаристів і один священик, який устиг послужити лише 41 день. Але напевно зараз вони в небі, заступаються за нас і випрошують нові покликання.

Клірик Микола Терент'єв

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 79 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.