Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Облучини в сестер Божого Серця Ісуса
12:47 Вівторок 0 380
26-03-2019, 12:47

Облучини в сестер Божого Серця Ісуса

19 березня 2019 року в генеральному домі сестер Божого Серця Ісуса у Вроцлаві (Польща) відбулася радісна подія. Дві дівчини з української Київсько-Житомирської дієцезії під час урочистої Меси отримали чернечий одяг. 
Аліна і Яна рік готувалися до облучин, пізнаючи харизми згромадження та його засновниці. Їхньою наставницею була сестра Наталія Бочковська, яка також походить із цієї дієцезії.


Головним служителем урочистості був отець Адам Лузьняк, який у проповіді підкреслив, що важливий не так одяг, як дух. Він говорив про важливість чернечого життя та про вірне крокування до святості. На закінчення гомілії сестри від отця отримали прекрасне побажання, щоб після смерті частинки їхніх габітів усі прагнули взяти як реліквії. Сестри отримали посвячені медальйони, з зображеннями Серця Ісуса та Благовіщення.


Генеральна настоятелька сестра Анета Банись CDC, яка прийняла їх до згромадження, вручила сестрам Конституції згромадження й оголосила їхні нові імена: відтепер Аліна носитиме ім’я Фаустина, а Яна – Клара. Так вони були впроваджені в новий період чернечого життя – новіціат. Сестра Фаустина й сестра Клара дякували Богові за дар покликання й можливість служити в харизмі Згромадження Сестер Божого Серця Ісуса.Час швидко минає, і маємо надію, що наші сестри, духовно збагатившись молитвами й навчанням, повернуться знову на цю землю, таку спраглу Ісуса, – і ми зможемо відчути новий подих Божого Серця Ісуса.

Сестра Марієтта Мікса CDC

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 79 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.